Magazinde öne çıkanlar

Magazinde öne çıkanlar

23 Eylül 2019, Pazartesi 06:30
- A +
Magazinde öne çıkanlar

Hadise'ye gönderme

Anadolu yakasında eğlence hayatına farklı bir soluk getiren Al SharQ Nispet, yeni sezonu Yeşim Salkım ile açtı. 10 kilo veren ünlü sanatçı, "Bizim sahnemizde vantilatör ve dansçılar yok. Bu yüzden jartiyer yerine tulum giydim” sözleriyle Hadise'ye gönderme yaptı.

Magazinde öne çıkanlar

Soğuk havayı ısıttılar

Müzik kariyerlerinde 50. yıla yaklaşan Mazhar-Fuat-Özkan, önceki akşam Vadi Açıkhava'da sahneye çıktı. Soğuk havaya rağmen, enerjileri ve şarkılarıyla Vadi Açıkhava’yı dolduran binlerce hayranına coşku dolu anlar yaşatan MFÖ, konsere ‘Ele Güne Karşı ’ ve ‘Mazaretim Var’ şarkıları ile başladı. Binlerce kişi, efsane grubun tüm şarkılarına eşlik etti.

Magazinde öne çıkanlar

Tarkan coşkusunda 2. perde

Megastar Tarkan’ın Harbiye Açıkhava konser serisinin ikinci gecesine de ilgi büyüktü. Konsere eski ve yeni şarkılarından görüntülerle hazırlanan ve dev ekranlarda yayınlanan bir video ile başlayan Tarkan, konserin ikinci yarısına son günlerin en dikkat çeken konusu olan İklim krizine farkındalık yaratmak üzere kendi sesiyle hazırlanan video ile giriş yaptı. Ayrıca Tarkan’ın Açıkhava için özel olarak hazırladığı ve sözleri Nazan Öncel ’e ait ‘Yalnızlar Treni’ şarkısı da ikinci bölümün sürprizlerinden biriydi.

Magazinde öne çıkanlar

Ceketi 74 bin TL’ye satıldı

Haluk Levent’in konserlerde giydiği deri ceketi, evine giren saldırganlar tarafından öldürülen Tuğba Anlak’ın 6 yaşındaki kızının eğitim masraflarında kullanılmak üzere satıldı. Hayırsever işadamı Erdoğan Uludağ, ceket için 74 bin TL ödedi.

Magazinde öne çıkanlar

Paranın adı 'IBAN' oldu

Müzik dünyasının genç yeteneği Erhan Avcı, 'IBAN' adını verdiği yeni teklisini Avrupa Müzik etiketiyle müzik severlerle buluşturdu. Avcı, sözü müziği kendisine ait olan 'IBAN' adlı şarkısı için, "Şarkımız gerçek bir ayrılık hikayesinden esinlenilerek yazıldı. Para yüzünden yaşanan sorunlar evliliği yıktı ve bu durumdan etkilenip bu şarkıyı yazdım. Para bu devirde demode olduğu için yerine IBAN kullandım" dedi

Sıradaki haber yükleniyor...