Kupa bizim işimiz

Başkanlığı süresince 3 Türkiye Kupası zaferi yaşayan Yıldırım Demirören, bugünkü final öncesinde de iddialı konuştu: Teknik heyete ve oyuncularıma güveniyorum. Büyük futbolcular, böyle maçlarda sahneye çıkarlar.

11 Mayıs 2011, Çarşamba 02:00
- A +
Kupa bizim işimiz

Beşiktaş’ta başkanlık koltuğuna oturduktan sonra 3 kez Türkiye Kupası zaferi yaşayan Yıldırım Demirören, bugün Kayseri’de oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finalinden de umutlu... FANATİK’e kritik maçı değerlendiren Başkan, “Zafere ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. Teknik ekip ile oyuncularıma güvenim tam. Taraftarlarımız da maça büyük ilgi gösteriyorlar. Bize ayrılan bilet sayısının anlamsız bir şekilde kısıtlanması sıkıntı yarattı. Beşiktaş bu tür maçlara alışkındır. Tecrübe sahibi yıldız oyunculara sahibiz. Maç bitiminde kupayı kazanan taraf biz olacağız. Bu yönde en küçük şüphem yok” dedi.

‘Guti’yi bekliyorum’

Yıldız futbolcuları hakkında da konuşan Demirören, “Büyük futbolcular, bu tür maçlarda ortaya çıkar. Bu nedenle başta kaptanımız Guti olmak üzere Quaresma, Simao, Almeida’dan çok büyük beklentiler içerisindeyim” ifadesini kullandı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...