MENÜ

Karavanfest, hafta sonu kapılarını açacak

2022 yılının ilk festivali özelliği taşıyan Karavanfest'e 250 karavan katılacak. Türkiye Motosiklet Federasyonu As Başkanı Mahmut Nedim Akülke, Karavanfest'in Afyon Motor Sporları Merkezi'nde kapılarını bu hafta sonu 250 karavanla açacağını belirterek, "İnanılmaz bir hafta sonu karavanseverleri bekliyor" dedi.

18 Ocak 2022, Salı 18:42 Son Güncelleme:
- A +
Karavanfest, hafta sonu kapılarını açacak

2022 yılının ilk festivali özelliği taşıyan Karavanfest'e 250 karavan katılacak. 21 Ocak'ta kamp ateşi yakılarak başlayacak etkinlikte 22 Ocak'ta Manuş Baba, 23 Ocak'ta da Retrobüs konser verecek. Çeşitli etkinliklerin yer alacağı festivalde karavanseverler Ayazini Ören Yeri, Frig Vadisi ve Afyonkarahisar'ın tarihi, turistik bölgelerini gezecek.

Afyon Motor Sporları Merkezi'ndeki Uluslararası Kamp ve Karavan Alanı'nda yapılacak festival 23 Ocak'ta sona erecek. Türkiye Motosiklet Federasyonu As Başkanı Mahmut Nedim Akülke, Karavanfest'in Afyon Motor Sporları Merkezi'nde kapılarını bu hafta sonu 250 karavanla açacağını belirterek, "İnanılmaz bir hafta sonu karavanseverleri bekliyor" dedi.

Akülke, Afyonkarahisar Valiliği ve belediyenin desteğiyle gerçekleşecek organizasyona 250 karavanın rezerve edildiğini kaydetti. Akülke, şu anda misafirleri beklediklerini, kapıları açtıklarını dile getirdi. 

KARDAN ADAM YAPIP, ATEŞ YAKACAKLAR 

Karavan festivalindeki etkinlikler hakkında da bilgi veren Akülke, cumartesi günü Manuş Baba, pazar günü Retrobüs Grubu'nun sahne alacağını söyledi. Akülke, spor turizmi kapsamında gelen misafirleri Ayazini ve Frig Vadisi'ne götüreceklerini aktardı. Akülke, "Festival kapsamında ayrıca kardan adam yarışmaları, tavla yarışmaları, karavan festival ateşimiz var. Ateş yakma ekinliklerimiz olacak" ifadelerine yer verdi. (DHA)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...