Kalan sağlar bizimdir!

Sarı-Lacivertliler, Orduspor ile oynayacakları lig maçının hazırlıklarını sürdürdü. Oyuncularıyla kısa bir toplantı yapan Aykut Kocaman, ayrılıklara rağmen takıma yeni katılan isimlerle güçlü bir kadro kurduklarını söyledi.

09 Eylül 2011, Cuma 11:35
- A +
Kalan sağlar bizimdir!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Şike Soruşturması sürecinde takımdan ayrılan yıldız oyunculara rağmen, moralini bozmuyor. Aksine yeni katılan isimlerle yine şampiyonluğa oynayacak bir takım kurduklarını düşünen başarılı teknik adam, ayrılıkların oyuncularını olumsuz yönde etkilememesi için de elinden geleni yapıyor. Dünkü antrenman öncesi öğrencileriyle yaptığı toplantıda, “Takımdaki bu sirkülasyon, yaşanan bu ayrılıklar normal zamanda olsaydı, tepki görebilirdi. Ancak bu süreçte doğal karşılanmalı. Giden arkadaşlarımızı kan kaybı olarak görmememiz gerekir. Takıma yeni katılan arkadaşlarımızın da gidenler kadar fayda sağlayacağını düşünüyorum. Ayrılıklar duygusal anlamda, arkadaşlıklar anlamında bize tabii ki üzüntü verdi. Ancak sizin gibi profesyonellerin bütün bu olumsuzlukları lehine çevireceğinden kuşkum yok” diyerek, Sarı-Lacivertli futbolcuları motive etti.

Takımı Ordu’ya hazırlıyor!

Kâbus gibi günleri geride bıraktıklarını belirten Aykut Kocaman, “Artık tamamen futbola dönmemiz gerekiyor. Orduspor ile oynayacağımız maçı kazanarak, lige iyi bir başlangıç yapmalı ve şampiyon takımı herkese göstermeliyiz. Geçen sezonun ikinci yarısında yakaladığımız performansı bu sezon da yakalayabilecek gücümüz var” diye konuştu. 

Yusuf Dursun

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...