Kaka için kavga ediyorlar !

İspanyol spor gazetesi Marca, Real Madrid'in Brezilyalı futbolcusu Kaka'nın sezon sonunda transfer pazarına girecek futbolcular arasında olduğunu savunup, Milan ve Chelsea kulüplerinin yakın takipte olduğunu iddia etti.

13 Mayıs 2011, Cuma 15:15
- A +
Kaka için kavga ediyorlar !

Her iki külübün başkanına atıfta bulunarak "Berlusconi ve Abramoviç, Kaka için kavga ediyor" ifadesini manşetine çıkartan Marca, Real Madrid’in Kaka’yı satma opsiyonunu açık bıraktığını ileri sürdü. İtalya Başbakanı ve Milan kulübü sahibi Silvio Berlusconi’nin, Kaka için "Eğer gelmek isterse onu, kollarımızı açık bekliyoruz" dediği de ön plana çıkarıldı.

2009 yılında 65 milyon avro karşılığında Milan’dan Real Madrid’e gelen Kaka’nın şu anda bonservis bedelinin çok daha düşük olduğu da belirtildi.

Marca ayrıca, Real Madrid’de sezon sonunda gönderilebilecek futbolcular arasında gösterilen Benzema, Garay ve Lass için İtalyan ve İngiliz kulüplerinden teklif geldiğini de öne sürdü. Transfer iddialarında ayrıca, Real Madrid’in sezon ortasında Manchester City’den kiralık aldığı Emmanuel Adebayor’un da Tottenham kulübüyle görüştüğü kaydedildi.
           
AA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...