İbrahim Hacıosmanoğlu'na tehdit: Birçok sapık kasedini yayınlamazsam...

Trabzonspor’un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yaptığı suç duyurusu gündeme bomba gibi düştü. TFF'de FETÖ yapılanması iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Hacıosmanoğlu, Fuat Avni tarafından tehdit edildiğini de belirtti.

23 Kasım 2016, Çarşamba 08:20
- A +
İbrahim Hacıosmanoğlu'na tehdit: Birçok sapık kasedini yayınlamazsam...
Trabzonspor eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, eski MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, eski PFDK Başkanı Hüseyin Karaahmetoğlu hakkında ‘TFF’de FETÖ yapılanması’ yaptıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Hacıosmanoğlu’nun dilekçesindeki iddialar, FETÖ’nün TFF ve futbol yapılanması soruşturmasını yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Cumhuriyet Savcısı Mehmet Şenay Baygın tarafından soruşturulacak.

Trabzonspor'da sorun ne?

Hacıosmanoğlu, geçen sezon 5. haftadaki Trabzonspor - Galatasaray maçını yöneten Cüneyt Çakır ile 5 yardımcısı, Trabzon - Konyaspor maçındaki Süleyman Abay ile 5 yardımcısı ve Trabzonspor - Gaziantepspor maçını yöneten Çağatay Şahan ile 5 yardımcısı hakkında da suçlamada bulundu.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na verilen dilekçe yetkisizlik kararıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi.

Bordo-Mavililer’in eski başkanı Hacıosmanoğlu’nun, 26 Mayıs 2013’te başkan seçildiği belirtilen iddianamede, FETÖ’nün hedefinde olduğu, Trabzon maçları için TFF içerisindeki FETÖ yapılanmasının özel hakemler görevlendirdiği belirtildi.

Rıdvan Dilmen, TFF'ye başkan adayı oldu!

Dilekçede, 9 Ekim 2015 tarihinde 04.47’de FETÖ’nün sosyal medya tetikçisi Fuat Avni tarafından tehdit edildiği vurgulandı.

“Ulan sahtekar yalan makinası! Ya kendin bırak ya da rezil edeceğim vallahi seni... Birçok sapık kasedini yayınlamazsam şerefsizim. Yarın bana basın yoluyla bırakacağının mesajını ver. Yoksa ayın 15’i birçok rezil videonu yayınlayacağım.”

Kaynak: Habertürk

Hakan Ünsal: Bütün yollar Fatih Terim'e çıkıyor
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...