"Hakemler gider, VAR kalır"

Süper Lig'in 14. haftasında Fenerbahçe, sahasında Kasımpaşa'yı konuk etti. Karşılaşmaya Kasımpaşa'nın kullandığı penaltı atışı damga vurdu. Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı sonrası maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu ve VAR sistemi bir kez daha tartışma konusu oldu. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, kural hatalarıyla ilgili yaşanan tartışmaları değerlendirdi.

04 Aralık 2018, Salı 15:52 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe, Süper Lig'in 14. haftasında sahasında Kasımpaşa'yı konuk etti. Karşılaşmaya Kasımpaşa'nın kullandığı penaltı atışı damga vurdu. Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı sonrası maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu ve VAR sistemi bir kez daha tartışma konusu oldu. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, kural hatalarıyla ilgili yaşanan tartışmaları değerlendirdi.

Hakem tartışmalarının ileride devam etmeyeceğini ifade eden Cem Dizdar, "Hakem gider VAR kalır. Ülkemizle ilgisi yok, optik gelişmeler hakemi dışarı atar. Kişilere göre konuşmuyorum hakemlik müessesi gider." dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...