MENÜ

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Haberleri

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile ilgili haberler

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı haberleri sayfasında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile ilgili Fanatik'de Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı haber bulunmaktadır. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

TEGV ve BİDEV kolları sıvadı!

TEGV ve BİDEV kolları sıvadı!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV) arasında, TEGV’in 9 etkinlik noktasında basketbol aracılığı ile geleceğin çağdaş bireylerini, Cumhuriyet İlkelerine bağlı, iyi insanlar olarak yetiştirmek üzere “Basketbol Gönüllüleri” Sözleşmesi imzalandı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Taylan Antalyalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  için bir araya geldi

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Taylan Antalyalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir araya geldi

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan TEGV, bugüne kadar ilköğretim çağındaki 3 milyona yakın çocuğumuza ulaşarak, güzel bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe daha donanımlı hazırlanmalarına destek verdi. Bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için, Galatasaraylı başarılı futbolcu Taylan Antalyalı, TEGV ile Türkiye’nin 7 bölgesindeki eğitim birimlerinden çocuklarla anlamlı bir etkinliğe imza attı.
Eker'le sayılarla 100.yıl koşusu

Eker'le sayılarla 100.yıl koşusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yıl dönümünde Eker çok özel bir hareket gerçekleştirdi. 715 çocuğun katılımıyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın da destekleriyle organizasyon başarılı bir şekilde tamamlandı.
Sayılarla Eker 23. Nisan 100. yıl koşusu

Sayılarla Eker 23. Nisan 100. yıl koşusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılında; yüzlerce çocuğun mutluluğu, milyonlarca kişiye ulaştı
Algo’dan yeni dijital kodlama oyunu

Algo’dan yeni dijital kodlama oyunu

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV), bilişim etkinliklerinin önemli bir parçası olan ve çocukları algoritmik düşünmeye yönelten Algo Dijital’in ilk oyunu 2017 yılının sonlarında hayata geçmişti, şimdi ise yepyeni bir oyun bambaşka bir içerik ve pek çok yenilikle yayında.
Ergin Ataman'dan TEGV için bağış etkinliği

Ergin Ataman'dan TEGV için bağış etkinliği

Anadolu Efes Spor Kulübü Başantrenörü Ergin Ataman, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) için anlamlı bir etkinlik düzenledi.
TEGV ile umuda pedal

TEGV ile umuda pedal

Pedallar bu sefer çocuklar için döndü. Umuda Pedal Grubu oluşumuyla bir araya gelen bisiklet tutkunları 8 günde yaklaşık 900 km kat ederek TEGV(Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) çocukları için bağış topladılar.
Eğitim gönüllüsü Özdilek

Eğitim gönüllüsü Özdilek

Jübile maçında elde edilen tüm geliri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışlayan Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, her fırsatta öğrencilerle bir araya geliyor.