MENÜ

Türker Arslan Haberleri

Türker Arslan ile ilgili haberler

Türker Arslan haberleri sayfasında Türker Arslan ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Türker Arslan ile ilgili Fanatik'de Türker Arslan haber bulunmaktadır. Türker Arslan Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Türker Arslan'a son görev

Türker Arslan'a son görev

Galatasaray Kulübü’nün kongre üyesi, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkan Vekili ve eski TFF Tahkim Kurulu Başkanı Türker Arslan, son yolculuğuna uğurlandı.
Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı

Türker Arslan son yolculuğuna uğurlandı

Önceki gün vefat eden Galatasaray Kulübü'nün kongre üyesi, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkan Vekili ve eski TFF Tahkim Kurulu Başkanı Türker Arslan, son yolculuğuna uğurlandı.
Türker Arslan vefat etti

Türker Arslan vefat etti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu eski başkanı ve Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi Türker Arslan, 78 yaşında hayatını kaybetti.
Bakan Kasapoğlu'ndan Türker Arslan için başsağlığı mesajı

Bakan Kasapoğlu'ndan Türker Arslan için başsağlığı mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 78 yaşında hayatını kaybeden Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulunun eski başkanı ve Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi Türker Arslan için başsağlığı mesajı yayımladı.
Galatasaraylı yönetici Türker Arslan yaşamını yitirdi

Galatasaraylı yönetici Türker Arslan yaşamını yitirdi

Galatasaray Divan Kurulu üyesi ve eski Tahkim Kurulu Başkanı Türker Arslan, hayatını kaybetti. Nisan ayının başından beri korona tedavisi gören sarı kırmızılı yöneticinin geçen hafta yapılan koronavirüs testinin negatif çıktığı ancak akciğerlerindeki problemin giderilemediği için hayatını kaybettiği öğrenildi.
Galatasaray açıkladı! Türker Arslan yoğun bakımda...

Galatasaray açıkladı! Türker Arslan yoğun bakımda...

TFF Tahkim Kurulu eski başkanı ve Galatasaray Divan Kurulu üyesi Türker Aslan, Covid-19 sebebiyle yoğun bakımda tedavi altına alındı. Sarı-Kırmızılı kulüp resmi hesabından geçmiş olsun mesajı yayınladı.
Galatasaray haberi: Türker Arslan'dan Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan yorumu!

Galatasaray haberi: Türker Arslan'dan Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan yorumu!

Eski Tahkim Kurulu Başkanı, avukat Türker Arslan, Arda Turan'a verilen cezayla ilgili uygulamanın bugüne kadar görülmediğini söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Türker Arslan, Oğulcan Çağlayan konusunda ise "Oğulcan'ın sözleşmesinin iptal edilmesiyle ilgili ceza verilmesi zaten büyük bir hata; ayrıca verilen tazminat cezası miktarı tam bir orantısızlık. 6 maç oynamadı diye transfer parası kadar tazminata hükmedilmesi çok yanlış bir uygulama. Bu karar bence yargıdan döner." açıklamasını yaptı.
Galatasaray haberi:

Galatasaray haberi: "Fatih Terim'e yönelik art niyet seziyorum"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fatih Karagümrük maçı sonrası üç farklı maddeden PFDK'ya sevk edilmişti. Eski Tahkim Kurulu Başkanı Türker Arslan, Fatih Terim'in çok fazla ceza almaması gerektiğini ama sosyal medyada cezanın kurullardan önce tayin edildiğini dile getirdi. Ayrıca Arslan, Fatih Terim'in maksimum alacağı maç cezasına yönelik görüşünü de dile getirdi.
Galatasaray  seçim kararı almazsa ne olur? Türker Arslan açıkladı!

Galatasaray seçim kararı almazsa ne olur? Türker Arslan açıkladı!

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi ve aynı zamanda eski CAS hakimi Türker Arslan sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan ibra edilmeme olayını Fanatik'e değerlendirdi. "Bu olay Galatasaray'da kaos yaratmıştır" diyen Arslan "Mustafa Cengiz yönetimi mahkemeye giderek idari ibrasızlık için tedbir kararı almaya çalışacak" şeklinde konuştu.
Cas hakimi yargıtay kararlarını yorumladı

Cas hakimi yargıtay kararlarını yorumladı

Eski Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) hakimi Prof. Dr. Türker Arslan, Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nin futbolda şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer isimlere verdiği hapis cezalarını onamasının kesin karar olduğunu ve bu kararın ardından cezanın infazının uygulanacağını söyledi.
Türker: UEFA ek süre vermeyebilir

Türker: UEFA ek süre vermeyebilir

Uluslararası Tahkim Mahkemesi (CAS) hakimlerinden Türker Arslan, “Beşiktaş'ın 1 dosyası var, Fenerbahçe'nin 5. Bu nedenle Fener'e daha kapsamlı ceza gelebilir” dedi.
Türker Arslan: Ümitliyiz

Türker Arslan: Ümitliyiz

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkan Yardımcısı Türker Arslan, İstanbul'un 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'na adaylığıyla ilgili olarak, "Olimpiyatların alınması konusunda ilk defa bu kadar iddialı ve ümitliyiz" dedi.
Federasyon Fenerbahçe'yi kurtardı

Federasyon Fenerbahçe'yi kurtardı

Tahkim Kurulu eski Başkanı Türker Arslan, UEFA'nın kararı Türkiye Futbol Federasyonu'nun vermesini sağlayarak, Fenerbahçe'nin CAS'a gitmesinin önünü kapadığını söyledi.
İstanbul 2020 Olimpiyatlarına aday

İstanbul 2020 Olimpiyatlarına aday

Milli Olimpiyat Komitesi Başkan Yardımcısı Türker Arslan, İstanbul'un 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları'na adaylığının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilerek,bir ilki gerçekleştirdiğini söyledi
Türker Arslan: Bardak taştı

Türker Arslan: Bardak taştı

Olaylı mali genel kurulda divan başkanlığı yapan Türker Arslan, her şeyin usule uygun şekilde gerçekleştiğini belirtti.
'Ali Sami Yen kapatılamaz!'

'Ali Sami Yen kapatılamaz!'

Eski Tahkim Kurulu Başkanı Türker Arslan, derbide Alex'e atılan su şişesinin saha kapatmaya yetmeyeceğini savundu.

"Ali Sami Yen kapanmaz"

Tahkim Kurulu eski başkanı Türker Arslan, Radyospor'da Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada Fenerbahçe ile oynana derbi maçta Alex'e atılan şişe nedeniyle Galatasaray'a saha kapatma cezasının gelmeyeceğini söyledi.