MENÜ

Spor Yasası Haberleri

Spor Yasası ile ilgili haberler

Spor Yasası haberleri sayfasında Spor Yasası ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Spor Yasası ile ilgili Fanatik'de Spor Yasası haber bulunmaktadır. Spor Yasası Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Son dakika haberi! Dört büyüklere borç yapılandırması gündemde

Son dakika haberi! Dört büyüklere borç yapılandırması gündemde

Spor yasası için çalışmalar hızlandı. Çalışmada kulüplerin eski borçlarının yapılandırılmasının yasa çalışmasına eklenmesi gündeme geldi.
Av Burak Alcan:  Kulüplerimizin önümüzdeki asırlara taşınması için önemli bir düzenleme

Av Burak Alcan: Kulüplerimizin önümüzdeki asırlara taşınması için önemli bir düzenleme

Türkiye'de spor yasasıyla birlikte yeni bir dönem başlayacak. Futbol kulüplerini borç batağından kurtarmak ve altyapıları güçlendirmeyi amaçlayan yeni yasa ile yöneticiler görevden ayrılsa da kendi dönemindeki harcamadan sorumlu tutulacak. Yeni yapılacak "Spor Yasası" kulüpleri nasıl etkileyecek? Avrupa'daki örnekleri nasıl? Av. Burak Alcan merak edilen bu konunun detaylarını Fanatik için kaleme aldı.
Yeni spor yasası geliyor: Başkanlar borçlarından sorumlu olacak

Yeni spor yasası geliyor: Başkanlar borçlarından sorumlu olacak

AK Parti yeni spor yasasının hazırlıklarına başladı. Üzerinde çalışılan taslağa göre, kulüp yöneticileri kendi dönemlerindeki borçlarından sorumlu olacak. Kulüpler dernek statüsünden çıkarılıp anonim şirket gibi yönetilecek.
Kemal Erdoğan: ‘Spor yasasında değişiklik istiyoruz’

Kemal Erdoğan: ‘Spor yasasında değişiklik istiyoruz’

Beşiktaş Yönetimi’nde TFF, UEFA ve kamu kurumlarıyla ilgili ilişkilerden sorumlu olarak görev yapan Kemal Erdoğan, kulüp dergisine açıklamalarda bulundu.

"Yasa hazırlanıyor, içinde biz yokuz"

Kulüpler Birliği ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulüplerin dernekler yasasına göre yönetildiğini belirterek, "Bu kanuna göre yönetilirse işler çok zor. Kulüpler Spor Yasası bir an önce çıkarılmalıdır" dedi.