MENÜ

Red Bull Uçuş Günü Haberleri

Red Bull Uçuş Günü ile ilgili haberler

Red Bull Uçuş Günü haberleri sayfasında Red Bull Uçuş Günü ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Red Bull Uçuş Günü ile ilgili Fanatik'de Red Bull Uçuş Günü haber bulunmaktadır. Red Bull Uçuş Günü Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Red Bull sporcuları, Red Bull Uçuş Günü’ne konuk olacak

Red Bull sporcuları, Red Bull Uçuş Günü’ne konuk olacak

Yaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’ne Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Ali Türkkan, Ayşe Begüm Onbaşı, Hazal Nehir, Bora Altıntaş, Kübra Dağlı, Berke Dikişçioğlu, İsmail 'Isopowerr' Can Yerinde, Can Öncü ve Deniz Öncü konuk olacak. 2019 yılında Bostancı Sahili’nde 200 bin kişiyi ağırlayan etkinlikte bu sene de ilginç ve fantastik uçuş araçlarını hazırlayan takımlar, birbirinden tarz kostümleriyle Red Bull sporcuları ve yüzbinlerce seyircinin önünde uçma hayalini gerçekleştirecek. Üç yıl aradan sonra, İstanbul’u beşinci kez uçuş moduna alacak olan Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü Caddebostan sahilinde gerçekleşecek.
Red Bull Uçuş Günü’nde fantastik uçuş araçları uçabildiği kadar uçacak

Red Bull Uçuş Günü’nde fantastik uçuş araçları uçabildiği kadar uçacak

Yaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’ne katılacak 40 takım, birbirinden ilginç ve fantastik uçuş araçları ve kostümleriyle uçma hayalini gerçekleştirecek. Bekar Evi Airways, Fly By Tayyare, Ballı Çörekler, Uçan Doktorlar, Gezgin Kafalar gibi eğlenceli isimlere sahip olan takımların yer alacağı 5. Red Bull Uçuş Günü’nde katılımcılar, Batman, Taş Devri, Galata Kulesi, kedi gibi fantastik kostüm ve konseptlerle rampada şovlarını sergileyecek. Üç yıl aradan sonra, İstanbul’u beşinci kez uçuş moduna alacak olan Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü Caddebostan sahilinde gerçekleşecek.
5. Red Bull Uçuş Günü kayıtları rekor başvuruyla kapandı

5. Red Bull Uçuş Günü kayıtları rekor başvuruyla kapandı

Yaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’nün kayıtları rekor katılımla sona erdi. 17 Ocak’ta başlayan 5. Red Bull Uçuş Günü kayıtlarına 2,715 takım başvurdu. Uçma hayali kuran ve başvuru adımlarını tamamlayanlar 5. Red Bull Uçuş Günü’nde, insan gücüyle çalışan bir uçuş aracı tasarlayarak unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Üç yıl aradan sonra, İstanbul’u beşinci kez uçuş moduna alacak olan Red Bull Uçuş Günü, Caddebostan sahilde gerçekleşecek.
Red Bull Uçuş Günü için uçuş aracı tasarlama atölyesi kuruluyor

Red Bull Uçuş Günü için uçuş aracı tasarlama atölyesi kuruluyor

Yaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü öncesinde uçuş aracı yapacaklar için atölye düzenlenecek. Onaranlar Kulübü’yle yapılan iş birliği kapsamında gerçekleştirilecek workshop, 10 Nisan Pazar günü Impact Hub İstanbul’da hayata geçirilecek. Uçuş aracı yapmanın inceliklerini öğrenmek isteyenler www.redbull.com/ucusgunuatolye adresi üzerinden katılım için kayıt yapabilecek.
Hezarfen’in torunları Red Bull Uçuş Günü’nde kanatlanacak

Hezarfen’in torunları Red Bull Uçuş Günü’nde kanatlanacak

Türkiye’de uçmak dendiğinde akla gelen ilk isim kuşkusuz ki Hezarfen Ahmet Çelebi. Galata’dan Üsküdar’a yaptığı yolculuk, uçuş meraklılarına ilham oldu. İşte aynı hevese sahip olan ve Hezarfen Ahmet Çelebi’yi örnek alan yaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü yaklaşıyor. Havacılık tarihinin en eğlenceli etkinliği 5 Haziran Pazar günü Caddebostan Plajı’nda herkesin ücretsiz olarak katılımına açık gerçekleştirilecek. 2019 yılında 200 bini aşkın kişiyi Caddebostan Sahili’nde toplayan organizasyonla ilgili tüm detaylara redbullucusgunu.com adresinden ulaşılabilir.
Caddebostan’da denize uçmaya hazır mısınız?

Caddebostan’da denize uçmaya hazır mısınız?

Yaratıcı ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü, üç yıl aradan sonra İstanbul’u uçuş moduna almaya hazırlanıyor. 5 Haziran Pazar günü yine Caddebostan’da gerçekleştirilecek organizasyonda yer alabilmek için son tarih; 15 Nisan. Bu tarihe kadar redbullucusgunu.com adresinden başvuru yapıp, uçuş araçlarının çizimlerini yükleyenler, büyük şölende yer alabilecek. 2019 yılında 200 bini aşkın kişiyi Caddebostan Sahili’nde toplayan organizasyon, bir kez daha uçuş meraklılarına eşsiz bir deneyim yaşatacak. Büyük ödül olan Avusturya-Salzburg’da Flying Bulls ile uçuş deneyimini kazanmak için başvurular ve taslak çizimler redbullucusgunu.com adresine yüklenebiliyor.
Red Bull Uçuş Günü’nde kayıtlar uzadı

Red Bull Uçuş Günü’nde kayıtlar uzadı

Yaratıcı ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü’nde başvurular, 15 Nisan 2022 tarihine kadar uzatıldı. Üç yıl aradan sonra, bu yıl İstanbul’u beşinci kez uçuş moduna alacak olan etkinlikte ülke genelindeki tüm uçuş meraklıları bir araya gelecek. Uçuş heyecanını amatör olarak yaşamak isteyenlerin, pilotluk hayaline bir adım daha yaklaşabilmesi için uçuş aracı taslak çizimlerini redbullucusgunu.com adresine yüklemeleri gerekiyor. Red Bull Uçuş Günü 5 Haziran 2022 tarihinde Caddebostan sahilde gerçekleşecek.
Red Bull Uçuş Günü’ne kayıtlar devam ediyor

Red Bull Uçuş Günü’ne kayıtlar devam ediyor

Yaratıcı ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü için hazırlıklar sürüyor. Üç yıl aradan sonra İstanbul’u uçuş moduna alacak olan 5. Red Bull Uçuş Günü’ne başvurular 13 Mart tarihine kadar devam ediyor. 5 Haziran Pazar günü Caddebostan’da gerçekleştirilecek 5. Red Bull Uçuş Günü ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru formu redbullucusgunu.com adresinde.
Red Bull Uçuş Günü ile İstanbul uçuş moduna alınacak

Red Bull Uçuş Günü ile İstanbul uçuş moduna alınacak

Bir klasik haline gelen Red Bull Uçuş Günü İstanbullulara heyecan dolu anlar yaşatıyor. Peki Red Bull Uçuş Günü ile ilgili bu detayları biliyor muydunuz? Etkinlikle ilgili belki de daha önce hiç duymadığınız ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.
Red Bull Uçuş Günü geri dönüyor

Red Bull Uçuş Günü geri dönüyor

Yaratıcı ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü 3 yıllık aranın ardından geri dönüyor. 5 Haziran Pazar günü Caddebostan’da gerçekleştirilecek 5. Red Bull Uçuş Günü’ne kendilerinin tasarlayıp ürettiği uçuş araçları ile katılacak yaratıcı pilotlar için başvurular başladı. 5. Red Bull Uçuş Günü ile ilgili detaylı bilgi redbullucusgunu.com adresinde.
İstanbul Red Bull'la kanatlar altında!

İstanbul Red Bull'la kanatlar altında!

Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u kanatlar altına aldı. Caddebostan Plajı’nda yaklaşık 200 bin seyirciye muhteşem bir görsel şölen sunan etkinlikte 35 cesur takım, katılımcılara unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. Coffee Lovers takımı ise birinciliğe uzandı.
Red Bull Uçuş Günü unutulmaz görsel şölen sundu! VİDEO

Red Bull Uçuş Günü unutulmaz görsel şölen sundu! VİDEO

Tüm dünyada büyük ilgi gören Red Bull Uçuş Günü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iş birliği ile Caddebostan Plajı'nda yaklaşık 200 bin seyirciye muhteşem bir görsel şölen sundu
Uçuş Günü hayran bıraktı

Uçuş Günü hayran bıraktı

Tüm dünyada büyük ilgi gören Red Bull Uçuş Günü, Caddebostan Plajı’nda yaklaşık 200 bin seyirciye muhteşem bir görsel şölen sundu. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı etkinlikte; Coffee Lovers takımı birinciliği kazandı.
CANLI YAYIN | Red Bull Uçuş Günü heyecanı başladı!

CANLI YAYIN | Red Bull Uçuş Günü heyecanı başladı!

Tüm dünyada büyük ilgi gören ‘Red Bull Uçuş Günü’ geldi çattı. İstanbul’u kanatları altına alacak büyük organizasyon 6 yıl sonra Caddebostan’a düzenleniyor. Yaratıcı kostümleri, el yapımı uçuş araçları ve eğlenceli sahne şovları ile 35 cesur takım, göklerin yeni kahramanı olabilmek için birbiriyle yarışacak. Büyük heyecanı Fanatik TV'den canlı olarak takip edebilirsiniz!
Red Bull Uçuş Günü'ne geri sayım

Red Bull Uçuş Günü'ne geri sayım

Tüm dünyada büyük ilgi gören ‘Red Bull Uçuş Günü’ Pazar günü İstanbul’u kanatları altına alacak. 6 yıl sonra Caddebostan’a dönen etkinlikte; yaratıcı kostümleri,el yapımı uçuş araçları ile 35 cesur takım, göklerin yeni kahramanı olabilmek için yarışacak. Pazar saat 11.00’de başlayacak organizasyon ücretsiz izlenebilecek.
4. Red Bull Uçuş Günü'nde sen de uçmak ister misin?

4. Red Bull Uçuş Günü'nde sen de uçmak ister misin?

Basın sponsoru olduğumuz 4. Red Bull Uçuş Günü'nde sen de uçmak ister misin? Red Bull Air Race uçağı ile İstanbul üzerinde uçuş yapma şansı için tüm detaylar videoda 👆✈ #RedBullUçuşGünü

"Uçuş günü"ne son 7 kaldı!

Merakla beklenen Red Bull Uçuş günü etkinliğine sadece 1 hafta kaldı. İstanbul’da 6 yıl aradan sonra Caddebostan’da gerçekleştirilecek organizasyon ücretsiz olacak ve izleyicilere görsel bir şölen sunulacak
Red Bull Uçuş Günü için geri sayım başladı

Red Bull Uçuş Günü için geri sayım başladı

Red Bull Uçuş Günü’nü geri sayım başladı. Organizasyon, 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda yüzbinlerce izleyiciyle gerçekleştirilecek.
Red Bull Uçuş Günü dünyayı dolaştı şimdi sıra Türkiye’de

Red Bull Uçuş Günü dünyayı dolaştı şimdi sıra Türkiye’de

Gittiği her şehirde orijinal el yapımı uçuş araçları ile seyircilere unutulmaz anlar sunan Red Bull Uçuş Günü için sıradaki durak ise Türkiye.
Uçuş Günü 4 Ağustos’ta

Uçuş Günü 4 Ağustos’ta

Red Bull Uçuş Günü, gezdiği ve uğradığı her şehirde yüzbinlerce insana görsel bir şölen sunuyor.