MENÜ

Nasser Al-Attiyah Haberleri

Nasser Al-Attiyah ile ilgili haberler

Nasser Al-Attiyah haberleri sayfasında Nasser Al-Attiyah ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Nasser Al-Attiyah ile ilgili Fanatik'de Nasser Al-Attiyah haber bulunmaktadır. Nasser Al-Attiyah Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Dakar Rallisi'nde son güne Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah lider giriyor

Dakar Rallisi'nde son güne Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah lider giriyor

Kazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde 12’nci gün sona erdi. Suudi Arabistan’daki dünyanın en zorlu yarışının 501 kilometrelik Bisha etabında otomobil kategorisinde efsane Red Bull sporcusu Carlos Sainz, toplamda 41’inci etap galibiyetini alırken, son gün öncesi genel klasmanda Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah liderliğini sürdürdü. Motosiklette Red Bull KTM Factory Racing pilotu Kevin Benavides birinci olurken, hafif araçlar kategorisinde Red Bull Off-Road Junior Team USA pilotu Seth Quintero 11’inci etap galibiyetini elde etti. Dakar Rallisi boyunca Red Bull TV'de günlük özetler, redbull.com’da ise her günün raporu yayınlanıyor.
Dakar Rallisi'nde Red Bull sporcuları Sebastian Loeb ile Nasser Al-Attiyah’ın rekabeti sürüyor

Dakar Rallisi'nde Red Bull sporcuları Sebastian Loeb ile Nasser Al-Attiyah’ın rekabeti sürüyor

Kazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde altıncı gün geride kaldı. Suudi Arabistan’daki dünyanın en zorlu yarışının Riyadh etabında otomobil kategorisinde efsane Red Bull sporcusu Sebastian Loeb ikinciliği elde ederken, genel klasmanda da bir diğer Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah'ın ardından ikinci sıradaki yerini korudu. Kamaz Master pilotu Andrey Karginov kamyon, Red Bull Off-Road Junior Team USA pilotu Seth Quintero da Light Prototype kategorisinde zirvenin sahibi oldu. Motosiklet kategorisinde etabın kazananı Red Red Bull KTM Factory Racing pilotu Toby Price olurken, genel klasmanda Red Bull sporcusu Sam Sunderland liderliğini sürdürüyor. 14 Ocak Cuma günü sona erecek Dakar Rallisi boyunca Red Bull TV'de günlük özetler, redbull.com’da ise her günün raporu yayınlanacak.
Dakar Rallisi'ne Nasser Al-Attiyah damga vurmaya devam ediyor

Dakar Rallisi'ne Nasser Al-Attiyah damga vurmaya devam ediyor

Kazanmak kadar tamamlamanın da çok zor olduğu Dakar Rallisi’nde beşinci gün geride kaldı. Suudi Arabistan’daki dünyanın en zorlu yarışının Al Qaysumah ile Riyadh arasındaki etapta Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah otomobil kategorisinde birinci olurken, genel klasmandaki liderliğini de sürdürdü. Etabı ikinci sırada bitiren efsane Red Bull sporcusu Sebastian Loeb ise genel klasmanda ikinci sıraya çıktı. Kamaz Master pilotu Eduard Nikolaev ise kamyon kategorisinde zirvenin sahibi oldu. Red Bull sporcusu Sam Sunderland, motosiklet kategorisinde genel klasmanda birinci sıradaki yerini korudu. 14 Ocak Cuma günü sona erecek Dakar Rallisi boyunca Red Bull TV'de günlük özetler, redbull.com’da ise her günün raporu yayınlanacak.
Dakar Rallisi'ne Nasser Al-Attiyah damgası

Dakar Rallisi'ne Nasser Al-Attiyah damgası

Dakar Rallisi'nde 5'inci gün geride kalırken, Suudi Arabistan'daki dünyanın en zorlu yarışının Al Qaysumah ile Riyadh arasındaki etapta Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah otomobil kategorisinde birinci oldu ve genel klasmandaki liderliğini de sürdürdü.
Dakar'da 8 etap geride kaldı

Dakar'da 8 etap geride kaldı

Suudi Arabistan’da düzenlenen 43. Dakar Rallisi’nin 8. etabı, Sakaka ile Neom kentleri arasındaki 375 kilometrelik parkurda yapıldı.
Dakar Rallisi’nde üçüncü gün etabı tamamlandı

Dakar Rallisi’nde üçüncü gün etabı tamamlandı

Suudi Arabistan’da Dakar Rallisi’nin üçüncü günü tamamlandı. Bitiş çizgisine en iyi dereceyle gelen isim Red Bull sporcusu Nasser Al-Attiyah oldu.