MENÜ

Derya Balta Haberleri

Derya Balta ile ilgili haberler

Derya Balta haberleri sayfasında Derya Balta ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Derya Balta ile ilgili Fanatik'de Derya Balta haber bulunmaktadır. Derya Balta Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Balta ailesinden 'Squid Game' oyunu

Balta ailesinden 'Squid Game' oyunu

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, oğullarıyla son zamanların popüler dizisi 'Squid Game'de oynanan şeker oyununu oynadı. Derya Balta, ortaya renkli görüntülerin çıktığı videoyu sosyal medya hesabından yayınladı.
Galatasaray | Derya Balta'dan flaş Fenerbahçe yanıtı!

Galatasaray | Derya Balta'dan flaş Fenerbahçe yanıtı!

Galatasaray'da uzun yıllar forma giydikten sonra Sarı-kırmızılı takımda futbolu bırakan Hakan Balta, Futbol A Takımı İdari Direktör Yardımcısı olarak Galatasaray'da görev yapıyor. Hakan Balta'nın sıkı bir Galatasaray taraftarı olan eşi Derya Balta, Instagram'dan gelen soruları yanıtladı. Derya Balta, Galatasaray altyapısında forma giyen oğlu Çağrı Balta ile ilgili "Oğlun bir gün büyük bir futbolcu olursa ve Fenerbahçe'den teklif alırsa gitmesine izin verir misin?" sorusuna bakın ne yanıt verdi...
Gökhan Çıra hedefte! Bir yanıt da Derya Balta'dan...

Gökhan Çıra hedefte! Bir yanıt da Derya Balta'dan...

Tuzlaspor-Galatasaray maçında yaşanan kavga ve sonrasında yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Gökhan Çıra'ya bir yanıt da Galatasaray'ın eski futbolcusu Hakan Balta'nın eşi Derya Balta'dan geldi.
Almanya'ya yerleşmişlerdi dönme kararı aldılar!

Almanya'ya yerleşmişlerdi dönme kararı aldılar! "Soranlara 'yapamadılar' dersiniz"

Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Balta ile eşi Derya Balta oğulları Çağrı’nın, Bayer Münih’in alt yapısına transfer olması nedeniyle 2.5 ay önce Almanya’ya yerleşmişti.