Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini kim yönetir?

Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında oynanacak olan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin günü ve saati belli oldu. Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanacak dev derbi 25 Şubat Pazartesi günü saat 21:00'da oynanacak. Derbinin günü ve saatinin belli olmasının ardından maçın hakeminin kim olacağı da merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta Yusuf Namoğlu yönetiminde eleştiri oklarının hedefinde yer alan Merkez Hakem Kurulu istifa etmiş, yerine Sabri Çelik ve ekibi atanmıştı. Yeni Merkez Hakem Kurulu'nun derbi için hangi hakemi seçeceği merakla bekleniyor. Fanatik Gazetesi hakem yorumcusu Deniz Çoban, derbinin hakeminin kim olacağıyla ilgili yorumlarını Fanatik TV'ye aktardı.

17 Şubat 2019, Pazar 14:23 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin günü ve saati belli oldu. Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında oynanacak olan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi 25 Şubat Pazartesi günü saat 21:00'da oynanacak.

Derbinin günü ve saatinin belli olmasının ardından maçın hakeminin kim olacağı da merak konusu oldu. 

Geride bıraktığımız hafta Yusuf Namoğlu yönetiminde eleştiri oklarının hedefinde yer alan Merkez Hakem Kurulu istifa etmiş, yerine Sabri Çelik ve ekibi atanmıştı. 

Yeni Merkez Hakem Kurulu'nun derbi için hangi hakemi seçeceği merakla bekleniyor.

Fanatik Gazetesi hakem yorumcusu Deniz Çoban, derbinin hakeminin kim olacağıyla ilgili yorumlarını Fanatik TV'ye aktardı.

Giden MHK'nin gelen MHK'nin kucağına bombayı bıraktığını ifade eden Deniz Çoban, "Eski MHK, yeni MHK'nin kucağına bombayı bıraktı, kaçtı. Neden; Zaten hakemlik dip yapmıştı, derbilere atanacak hakem bulunamıyordu. Her maç Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Bülent Yıldırım... Kurtarıcı olarak sarınılan hakemlerdi."dedi.

Bu hafta Fenerbahçe maçını Fırat Aydınus'un, Beşiktaş maçını da Cüneyt Çakır'ın yönettiğini ifade eden Deniz Çoban, "İki hakemin de derbiye çıkma şansı kalmadı. Atama tekniğine göre üst üste bir hakemi aynı takımın maçına vermek kabul edilebilir bir durum. Bu şartlarda derbiyi Bülent Yıldırım yönetir." dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...