"Galatasaray ve Beşiktaş transfer yapamıyor!"

Süper Lig'de ikinci devre başladı ve 18. haftadaki maçlar soluksuz izlenmeye devam ediyor. Bir yandan Süper Lig'deki mücadelelerini sürdüren kulüpler ara transfer döneminde de girişimlerine devam ediyor. Galatasaray ve Beşiktaş mali sıkıntılar nedeniyle kısır bir transfer dönemi yaşarken, Trabzonspor da transfer yasağının kalmaması nedeniyle zor durumda. NTV'de yayınlanan '%100 Futbol' programında konuşan Rıdvan Dilmen, takımların transfer süreciyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

20 Ocak 2019, Pazar 21:55
- A +

 Süper Lig'de mücadele eden takımların ara transfer döneminde de girişimlerine devam ediyor.

Galatasaray ve Beşiktaş mali sıkıntılar nedeniyle kısır bir transfer dönemi yaşarken, Trabzonspor da transfer yasağının kalmaması nedeniyle zor durumda. NTV'de yayınlanan '%100 Futbol' programında konuşan Rıdvan Dilmen, takımların transfer süreciyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Medipol Başakşehir'in oyuncularından ve oyun tarzından övgüyle bahseden Rıdvan Dilmen, Trabzonspor'un Medipol Başakşehir karşısındaki kadrosunu değerlendirdi ve "Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'a hiçbir şey söylenemeyeceğini ifade etti.

Medipol Başakşehir'in sattığı futbolculardan ettiği kârı yorumlayan Rıdvan Dilmen, "Galatasaray'la haksız rekabet içerisindeler. Galatasaray hakikaten transfer yapamıyor. Beşiktaş da aynı şekilde. Ali Koç'un 'Camiaya Sesleniş' programında söylediği bir ifade var; "Fenerbahçe'de günü gününe paralar ödeniyor. Biz küme düşmemeye oynuyoruz" diyor." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...