Futbolda Milli hafta!

2010 Dünya Kupası elemelerinde Milli takımımızın Güney Afrika'ya gitme şansı kalmadı. Diğer gruplarda da maçlar oynanıyor.

06 Ekim 2009, Salı 12:49
- A +
Futbolda Milli hafta!

Dünya Kupası eleme gruplarında birbirinden kritik maçlar oynanıyor. Milli takımımız kupaya gitme şansını kaybetti.

Avrupa Elemeleri:

Dünya Kupası Avrupa elemelerinde bu haftanın programı: 

1. GRUP
10/10/09
21:00 Danimarka - İsveç: 1-0
21:45 Portekiz - Macaristan: 3-0

14/10/09
20:45 Portekiz - Malta
21:45 Danimarka - Macaristan
21:45 İsveç - Arnavutluk

2. GRUP
10/10/09
18:45 Lüksemburg - İsviçre: 0-3
22:00 İsrail - Moldova: 3-1
22:30 Yunanistan - Letonya: 5-2

14/10/09
21:00 İsviçre - İsrail
22:00 Yunanistan - Lüksemburg
22:00 Letonya - Moldova

3. GRUP
10/10/09
21:30 Çek Cumhuriyeti - Polonya: 2-0
21:30 Slovakya - Slovenya: 0-2

14/10/09
21:30 San Marino - Slovenya
21:30 Polonya - Slovakya
21:30 Çek Cumhuriyeti - Kuzey İrlanda

4. GRUP
10/10/09
18:00 Finlandiya - Galler: 2-1
20:00 Rusya - Almanya: 0-1
21:00 Liechtenstein - Azerbaycan: 0-2

14/10/09
19:00 Almanya - Finlandiya
20:00 Azerbaycan - Rusya
21:00 Liechtenstein - Galler

5. GRUP
10/10/09
20:00 Estonya - Bosna Hersek: 0-2
20:00 Ermenistan - İspanya: 1-2
21:45 Belçika - TÜRKİYE: 2-0

14/10/09
21:00 Bosna Hersek - İspnanya
21:00 TÜRKİYE - Ermenistan
22:30 Estonya - Belçika

6. GRUP
10/10/09

19:00 Beyaz Rusya - Kazakistan: 4-0
20:15 Ukrayna - İngiltere: 1-0

14/10/09
18:30 Andorra - Ukrayna
19:00 Kzakistan - Hırvatistan
22:00 İngiltere - Beyaz Rusya

7. GRUP
10/10/09
21:30 Avusturya - Litvanya: 2-1
21:30 Sırbistan - Romanya: 5-0
22:00 Fransa - Faroe Adaları: 5-0

14/10/09
21:00 Fransa - Avusturya
22:00 Romanya - Faroe Adaları
22:00 Litvanya - Sırbistan

8. GRUP
10/10/09
20:00 Karadağ -  Gürcistan: 2-1
21:00 Güney Kıbrıs - Bulgaristan: 4-1
22:00 İrlanda Cumhuriyeti - İtalya: 2-2

14/10/09
21:00 İrlanda Cumhuriyeti - Karadağ
21:00 İtalya - Güney Kıbrıs
22:00 Bulgaristan - Gürcistan

9. Grup'ta maçlar daha önceden sona erdi.


Güney Amerika Elemeleri:
11/10/09
23:00 Bolivya - Brezila
01:00 Kolmbiya - Şili
01:00 Ekvador - Uruguay
01:00 Venzuela - Paraguay
01:00 Arjantin - Peru

15/10/09
00:00 Brezilya - Venezuela
01:00 Paraguay - Kolombiya
02:00 Şili - Ekvador
02:00 Uruguay - Arjantin

Kuzey ve Orta Amerika Elemeleri:
11/10/09
01:00 Meksika - El Salvador
05:00 Kosta Rika - Trinidad Tobago
05:00 Honduras - ABD

15/10/09
03:05 El Salvador - Honduras
03:05 Trinidad Tobago - Meksica
03:05 ABD - Kosta Rika

Asya Kıtası Elemeleri:
18:30 Bahreyn -  Yeni Zelanda

Afrika Kıtası Elemeleri:
10/10/09
15:00 Zambia - Mısır
15:30 Malawi - Fildişi Sahili
17:30 Kamerun - Togo
17:30 Gabon - Fas

11/10/09
18:00 Benin - Gana
19:00 Nijerya - Mozambik
19:00 Tunus - Kenya
20:00 Gine - Burkina Faso
21:00 Mali - Sudan
21:15 Cezayir - Ruanda

 

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...