Fernandao Muslera: Bana helikopter almanız gerek

1905 GSYİAD'ın “Galatasaray’da Yılın Sporcusu” ödül tören iTürk Telekom Arena’da gerçekleşti. Ödüle Muslera layık görülürken, Uruguaylı kaleci yaptığı esprilerle kırdı geçirdi. Tecrübeli eldiven, ödülü aldıktan sonra "Bir dahaki sefere buraya gelmem için bana helikopter gonderın çünkü trafıkten dolayı geç kaldım." diyerek salonda neşeli dakikalar yaşanmasını sağladı.

13 Nisan 2017, Perşembe 16:41 Son Güncelleme:
- A +
Fernandao Muslera: Bana helikopter almanız gerek
1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin (GSYİAD) gelenekselleşen “Galatasaray’da Yılın Sporcusu” ödül töreni, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da gerçekleşti. Ödüle, Fernando Muslera layık görülürken, Uruguaylı kaleci yaptığı esprilerle kırdı geçirdi. Tecrübeli eldiven, ödülü aldıktan sonra, "Bir dahaki sefere buraya gelmem için bana helikopter gönderin çünkü trafıkten dolayı geç kaldım" diyerek salondaki konukların gülümsetmeyi başardı.

Kürsüde konuşan  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek; "Geleneksel hale gelmiş bu ödülün bu sene sahibi Fernando Muslera... Muslera'yı Türkiye çok iyi tanıyor, dünya çok iyi tanıyor. Kişiliğiyle, duruşuyla ve performansıyla örnek bir sporcu. Galatasaray'a çok yakışan, Galatasaray ile bütünleşmiş, hizmette hiçbir zaman geri durmayan önemli bir futbolcu. Kendisini ve doğru seçim yaptıkları için GSYİAD'ı tebrik ediyorum" dedi.

"GALATASARAY İLE BÜYÜDÜM"

Fernando Muslera, "Galatasaray'da Yılın Sporcusu" ödülünü Başkan Dursun Özbek'in elinden alırken "Ödül için GSYİAD'a, güzel sözleri için de başkanımız Dursun Özbek'e çok teşekkür ediyorum. Artık burada 6. senem. Burada çok önemli günler yaşadım; burası hem insan hem futbolcu olarak büyümemi sağlayan bir kulüp oldu. Herkese çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Dursun Özbek'ten taraftara tarihi çağrı!YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...