"Fenerbahçe transfer yapamıyor olmalı"

Süper Lig'de sezona Ali Koç'un başkan seçilmesiyle coşkulu başlayan Fenerbahçe, ilerleyen haftalarda istediği sonuçları alamayarak düşme hattına geriledi. Tarihinde ilk kez Süper Lig'in ilk yarısını düşme hattında tamamlayan Fenerbahçe, Cocu ile yollarını ayırdı, bir süre yardımcı antrenör Koeman ile çalıştı ancak maç kazanamama serisi devam edince taraftarın da yoğun talebi üzerine yönetim Ersun Yanal'la anlaşma sağladı. TRT Spor'da gündemi değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, Fenerbahçe'nin durumunu değerlendirdi.

15 Ocak 2019, Salı 14:41
- A +

Tarihinde ilk kez Süper Lig'in ilk yarısını düşme hattında tamamlayan Fenerbahçe, Cocu ile yollarını ayırdı, bir süre yardımcı antrenör Koeman ile çalıştı ancak maç kazanamama serisi devam edince taraftarın da yoğun talebi üzerine yönetim Ersun Yanal'la anlaşma sağladı. Sezonun ikinci yarısına Ersun Yanal'la hazırlanan sarı-lacivertliler kadrosuna sadece Sadık Çiftpınar'ı kattı ve kadro dışı bırakılan isimler de affedildi.

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Fenerbahçe'nin durumunu değerlendirdi.

Fenerbahçe'yle ilgili 'Transfer yapmadığı takdirde istediği sonuçları alamazsa ne olacak?' sorusunu yanıtlayan Cem Dizdar, "Fenerbahçe transfer yapamıyor olmalı. Ali Koç, 'Artıda 11 milyon euro paramız var' dedi. Onu kullanamıyor olmalı bence. Yapılan transferlerle takımın yeniden doğru kurulacağını kim garanti ediyor?" dedi.

Yeni transfer Sadık Çiftpınar'dan örnek veren Cem Dizdar, "Neustadter ve Skrtel'in yaptığı hataları Sadık yapmayacak diye bir garantimiz var mı? Garanti yoksa neden takımla daha oynuyoruz? Transferde bir tur atıldı 11 kişiyle ikinci tura ne gerek var?" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...