Fatih Terim ile yönetim arasında transfer görüşmesi! Fernando'nun yerine...

Galatasaray'ın tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim'in yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Bana 6-8 gol atabilen ön libero lazım" dediği öğrenildi. Yeni transferler takıma gelene kadar orta sahada Ryan Donk-Selçuk İnan ikilisi oynayacak. Sarı-kırmızılıların scout ekibi ise Terim'e bol alternatifli bir liste hazırladı.

12 Temmuz 2019, Cuma 08:52
- A +
Fatih Terim ile yönetim arasında transfer görüşmesi! Fernando'nun yerine...

Ndiaye'yi tekrar kiralamayan, Fernando'yu da Sevilla'ya satan G.Saray, orta sahaya ilk 11 düzeyinde 2 takviye yapacak. Sarıkırmızılılar için Banega gündemdeki yerini korurken futbolcusunu satmak istemeyen Sevilla, bir başka orta saha oyuncusu Mesa'yı Fernando transferinde takas olarak önerdi. Ancak Cimbom bunu kabul etmedi ve Fernando'yu 4.5 milyon Euro karşılığında sattı. Teknik direktör Fatih Terim ise 6 numaraya alınacak isim için kıstaslarını belirtildi.

SCOUT EKİBİ LİSTEYİ HAZIRLADI

Terim'in, "6-8 gol atabilen ön libero istiyorum" dediği, bu nedenle Galatasaray'ın Mesa'yı beklemeye aldığı öğrenildi. Sarı-kırmızılıların scout ekibi ise tecrübeli çalıştırıcıya bol alternatifli bir liste hazırladı. Yeni transferler gelene kadar Cimbom'un orta sahasında Ryan-Donk-Selçuk İnan ikilisi görev yapacak.

(Sabah)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...