Fatih Terim: Gidecek ve gelecek isimlerin planlamasını yaptık!

Fatih Terim, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla sarı kırmızılı taraftarla seslendi. Şampiyonluk mücadelesinde yaşadıkları olaylara değinen Fatih Terim, yeni sezon planlamaları hakkında da konuştu!

27 Mayıs 2019, Pazartesi 20:46
- A +

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından paylaştığı üçüncü videoda yeni hedeflerini belirledi. Yeni sezon planlamalarını şimdiden yaptıklarını belirten Terim,

"Aralık ayında tüm camiamızdan bir ricada bulunmuştum. Önce Ocak ayını, sonra sezon sonunu işaret etmiştim. Buna sadece transfer değil, tesisten tutun, altyapıya, gerekli ekipmanlardan tutun, kamp ve eğitimlere kadar geniş bir perspektiften bahsediyorum. Doğru bir planlama yapılabilmesi ve Galatasaray'ın sadece bugünü değil, geleceğinin de inşa edilmesi için ciddi mesai verdik. Bir andan yarışırken, bir andan da bu planlamayı yapmak için arkadaşlarımızla bir hayli ter döktük. Başarıyı ve kupaları kovalayıp, bu arada da bize karşı kurulmuş ittifakla mücadele edip, bir de bunları yaptık. Yine 3 kulvarda en iyisi için yola çıkacağız. Bizimle yola devam edecekler, edemeyecekler, aramıza yeni katılacaklar, hepsinin planlamasını yaptık.

"Transfer haberlerine temkinli yaklaşın!"

Artık imkanlarımız ve UEFA tarafından çizilen sınırlar içerisinde ilgili arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz uygulamaya geçecekler. Her sezon sonu olduğu gibi taraftarlarımızdan ricam var. Lütfen transfer haberlerine temkinli yaklaşın. Muhakkak ki herkesin gönlünde bir aslan yatıyor ama bilesiniz ki, burada Galatasaray'ın bugünü için, önümüzdeki sezonu için ve bundan sonraki sezonları için hem teknik, hem ekonomik, hem de idari olarak en iyisini yapmaya çalışan bir grup var.

"Şampiyonluğu babama adıyorum"

Kendi adıma bu şampiyonluğun bir payı varsa, bunu bu sene kaybettiğim babam Talat Terim'e adıyorum. Bu sene ne yaşandıysa, unutmadan ve unutturmadan ama doyasıya ve keyifle şampiyonluğu yeni sezonun başına kadar kutlayalım. Tekrar tüm Galatasaraylılara şampiyonluğumuz ve kupalarımız kutlu olsun." dedi!

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...