Dürüst&Albayrak kupayı kaldırdı

Şampiyonluk kutlamaları sırasında yaşanan tatsızlık, dün Florya'da yapılan Divan Kurulu'nda sona erdi. Ali Dürüst ve Albayrak, her iki kupayı da kaldırırken, üyeler tarafından ayakta alkışlandı.

11 Haziran 2015, Perşembe 02:30
- A +
Dürüst&Albayrak kupayı kaldırdı
Florya’da gerçekleşen toplantı öncesi, başkan Dursun Özbek ile eski idareciler Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst yan yana geldi. Dürüst, şampiyonluk kutlamasında kürsüye çıkmamalarının polemik konusu olduğunun aktarılması üzerine, şunları söyledi: “Biz bir ekiptik. Orada zaten Abdurrahim Albayrak’la birlikte düğün sahibiydik. Bir yanlış anlaşılma yok. Bir ekip olunduğunda başarı geliyor. Biz 7 ay boyunca bir ekip olduk. İnşallah bundan sonra başkan yeni yönetimiyle aynı havada devam eder ve tekrar başarıya koşarız. Bizi bir araya getiren Duygun Yarsuvat’a da teşekkür etmek lazım. Önümüzü açtı. Çok rahat çalıştık ve onun pozitif havasıyla buraya geldik. İnşallah önümüzdeki sene sonunda yine böyle kutlamalar olur ve yine geliriz.”

‘Aramızda sıkıntı yoktur’


Albayrak da, “Bu hepimizin başarısıdır. Tek bir kişinin değil” derken, “Bu yönetim 7 aylık döneminde tarih yazdı. Altın harflerle tarihe geçti. Kimsenin bu kadar başarı beklemediği bir ortamda, bir olduk, birlik olduk. İki kupa aldık, şampiyon olduk. Bunun arkasında kimse bir şey aramasın. Aramızda hiçbir sıkıntı yoktur. Biz her zaman buradayız. Bugün beraberiz yarın da beraberiz” diye konuştu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...