Diyar'dan Aziz Yıldırım'a destek!

Diyarbakırlı işadamları Fenerbahçe kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’a Mayıs ayında yapılacak olağan genel kurulunda yeniden aday olması için destek verdi. Toplantının ardından Diyarbekirspor Kulüp Başkanı Bilal Kadayıfçıoğlu, Yıldırım’a Diyarbekirspor forması hediye etti.

06 Mart 2018, Salı 13:36
- A +
Diyar'dan Aziz Yıldırım'a destek!
Fenerbahçe kulübünde tüm gözler Mayıs ayında yapılacak olağan genel kuruluna çevrilirken, Diyarbakırlı işadamları İstanbul’da önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Diyarbakırlı olan Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ın öncülüğünde gerçekleşen toplantıda, Diyarbakırlı işadamları Mayıs ayında yapılacak Fenerbahçe kongresinde Aziz Yıldırım’a tam destek verdi.

Mehmet Demirkol'dan flaş yorum: Nereden buldunuz bunu!

FORMA VERDİ

Toplantıya Diyarbekirspor Kulüp Başkanı Bilal Kadayıfçıoğlu da katıldı. Aziz Yıldırım’a tam destek veren Kadayıfçıoğlu, toplantının ardından Yıldırım’a Diyarbakırspor forması armağan etti. Görüşmede, iki kulüp kardeş kulüp ilan edilirken, Bilal Kadayıfçıoğlu, Aziz Yıldırım'la gurur duyduklarını ve onu desteklediklerini söyledi.

Kadayıfçıoğlu, Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'a Diyarbakır’ın yeni stadının açılışından sonra özel maç daveti ve Diyarbakıra gelmesi teklif edildi. Aziz Yıldırım da bu teklifi değerlendireceklerini belirtti.

Fenerbahçe'de büyük tehlike! 94 milyon TL...

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...