Denizli takımı bakıma alıyor

Futbolcularını iki günlük izne 'Gidin ve kafanızı boşaltıp dönün' sözleriyle uğurlayan tecrübeli hoca, 15 hafta sonraki puan cetvelinin bambaşka bir görüntüde olacağını iddia etti.

06 Ekim 2009, Salı 04:30
- A +
Denizli takımı bakıma alıyor

Süper Lig’de ve Şampiyonlar Ligi grup maçlarında yaşanan ‘şok’ sonuçlar nedeniyle hayli zor günler yaşayan Siyah-Beyazlı ekipte, teknik direktör Mustafa Denizli milli sınavlar için verilen aradan yararlanıp futbolcularına moral ve güven aşılayacak. İki günlük izne çıkmadan önce futbolcularıyla özel bir toplantı yapan tecrübeli teknik adamın, “Gidin ve kafanızı boşaltıp öyle gelin. Ne istiyorsanız yapın, çünkü önümüzde bizi çok kritik bir dönem bekliyor” dediği belirtildi. En çok güvendikleri taraftarların bile kendilerini böylesi bir düşüş yaşadıkları günde yalnız bıraktığının altını sitem dolu sözlerle çizen Denizli’nin, şöyle konuştuğu öğrenildi:

‘Yere düşene vurulmaz’
“Maalesef, tribünler en kötü günümüzde arkamızda yer almadı. Bizim kültürümüzde düşene tekme atmak yoktur, tam tersine elinden tutup ayağa kaldırmak vardır. Ama böyle olmadı. Fevkalade bir düşüş yaşadık, ama çıkış yolumuz bellidir. Öncelikle sıkı sıkıya kenetleneceğiz, kötü günde birlik olmak şarttır. Madem güvendiklerimiz bizi yalnız bırakmayı tercih etti, o zaman biz elele verip yerden kalkacağız. Bunun için sizlere güveniyorum. Sahaya yüreğinizi, onurunuzu koyacağından hiçbir şüphem yok. Şunu aklınızdan çıkarmayın, aradaki puan farkını kesinlikle gözünüzde büyütmeyin. Biz nasıl puanlar kaybettiysek, diğerleri de kaybedecek. 15 hafta sonra ne demek istediğimi hep birlikte göreceğiz.”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...