Demirkol: O goller kaçınca ben de çıldırdım

Gazetemizin yazarı Mehmet Demirkol, NTV Spor'da dün akşamki Fenerbahçe maçına ve gündeme dair önemli değerlendirmeler yapıyor...

06 Ağustos 2015, Perşembe 11:20
- A +
Demirkol: O goller kaçınca ben de çıldırdım
Gazetemizin yazarı Mehmet Demirkol, NTV Spor'da dün akşamki Fenerbahçe maçına ve gündeme dair önemli değerlendirmeler yapıyor... Demirkol'un sözlerinden önemli bölümler şu şekilde:

"Herkes çok yıkıldı. Skoru unut, Shakhtar Donetsk'in Fenerbahçe'yi elemesi doğal bir sonuçtu. Olabilirdi. Avrupa basını yıllardır Şampiyonlar Ligi'nde olan bir takım elenseydi sürpriz olarak görürlerdi."

"Perreira'yı ben de herkes gibi eleştirdim. Ama Fenerbahçe, arka arkaya pozisyona girerken Pereira tribüne yollanana kadar Shakhtar'ın her pozisyonuna cevap verdi. Vitor Pereira'nın ne amaçladığını biliyoruz. Fenerbahçeli elenmek istemez ama böyle bir oyun ister. Bu oyunu inşa etmenin hiçbir sakıncası yok."

"Bu oyunculara yetişemeyebilirsin. Kim yetişebilir ki? Fenerbahçe'deki asıl problem Alves. Alves savunmacılığı bırakmış. Savunmaya komutan lazım."

"Vitor Pereira destek görmeli. Fenerbahçe'nin dna'sına çok uygun bir oyun oynandı dün akşam. Fenerbahçe, ligde de problem yaşayacak. Sabretmek lazım."

"Fred konusunda yapılan uygulama doping serbest kalsın demektir." 

"Lucescu'ya Türkiye'ye geldiği günden bu yana 'Bu adam başka bir adam' dedim ama Türkiye değerini bilemedi."

'Ben de çıldırdım'

"Bir yönetici Şampiyonlar Ligi'nden gelecek paraları elbette düşünür. Fenerbahçe'nin elini rahatlatacak bir şeydi. Ben de o goller kaçınca çıldırdım."

"Pereira'nın yaptığı hareketlerin 10 katını Mourinho ve Fatih Terim'de de görüyoruz. Pereira'nın yaptığı ciddi ve büyük bir hata. Bu süreklilik arz edecek mi? Fayda mı sağlayacak, zarar mı getirecek? Bunu zaman gösterecek."

'Copa America sanki köy turnuvası'

"Adam Copa America'da doping yapıyor, sonra 'Bizi ilgilendirmez' deniyor. Orası sanki köy turnuvası"

'Ibra konuşulurken Volkan Şen bomba mı?'

"Ibrahimovic'in adının geçmesi bile bir üründür. Bu dedikodular dahi haber değeri taşıyor. Ibrahimovic konuşulurken Volkan Şen bomba mı? Taraftar gözünde bomba etkisi yapar mı? Yapmaz."

"Ibrahimovic nereden çıktı? Başkan adayları söyledi çünkü. Daha sonra haberleri çıktı, kimse kafasından uydurmadı. Bunu Galatasaray'daki kongre alevlendirdi. Bu sene transfer öyle alevlendi ki yıl sonuna kadar durmayacak"

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...