Demirkol: G.Saray Ibra'ya teklif yaptı!

FANATİK Gazetesi yazarı Mehmet Demirkol gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

05 Ağustos 2015, Çarşamba 11:24
- A +
Demirkol: G.Saray Ibra'ya teklif yaptı!
NTVSpor'da yayınlanan Spor Servisi programında konuşan FANATİK Gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, bu akşam oynanacak Shakhtar Donetsk-Fenerbahçe ve gündemde olan diğer konularla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Mehmet Demirkol'un açıklamalarından öne çıkanlar...

'Baskıya karşı koyabilirse...'

İlk maçın 2. yarısında oynadığı gibi oynayabilirse Fenerbahçe, Lucescu'nun baskısı karşısında pozisyon vermezse, turu geçebilir.

'Bir patron lazım'

Fenerbahçe'deki savunma eksikliği, içeriden çözülecek gibi değil. Oraya bir patron lazım. Maçın kırılma adamı da Nani olur... Nani adam geçer, şut atar, drippling yapar... Onu da besleyecek adam Diego olacak. Onun performansı yükseldikçe, bizde başka bir Nani izlemeye başlayacağız.

Mehmet Topal geçen senenin en iyi oyuncusuydu. Onun da yerini doldurmak zor olacak.

UEFA bu doping kontrollerini filan bıraksın boşuna yapmasın bundan sonra. Adam maça dopingli çıkmış daha ne olacak?

'Fenerbahçe'nin ne oynadığını bilmiyoruz'

Biz daha Fenerbahçe'nin hangi dizilişle oynadığına karar veremedik. Ortak bir karar yok. Lucescu'nun takımı ise ezebere. Ben oynamasam da bahis oranlarına bakarım. Shakhtar'a 1,6 veriyor Fenerbahçe'ye 4 veriyor. Bu bir matematik dengesi.

******************************************************************

'Galatasaray Ibrahimovic'e teklif yaptı'

Ibrahimovic transferi konuşmaları, Galatasaray kongresi öncesi başladı. Galatasaray'ın Ibrahimovic'e bir teklif yaptığını çok kesin kaynaklardan duydum. Bunun yanı sıra, Galatasaray, Podolski ve Nani kadar önemli iki oyuncuyla transfer aşamasına geldi.

'Böyle mi gençleşeceksiniz?'

Takımı gençlerştirmek istiyoruz deniyor ama yapılan transferlerin hepsi genç değil. Örneğin Bilal Kısa...  Çok iyi bir oyuncu ona lafım yok ama, Galatasaray Bilal'le mi gençleşecek?

'Medel'i Melo'ya tercih ederim'

Medel çok iyi bir transfer olur. Ben kalite olarak Melo'ya tercih edebilirim. Ama Dursun Özbek yaptıklarıyla oyuncuların değerini düşürdü. Medel gelse, Galatasraray taraftarı memnun olmayacak duruma geldi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...