Delgado: Bilgim yok

Yönetimin hakkında aldığı lisans çıkartılmaması kararının kendisine iletilmediğini belirten Arjantinli yıldız, “Eğer doğruysa benim için üzücü bir durum” dedi.

02 Şubat 2010, Salı 04:30
- A +
Delgado: Bilgim yok

Siyah-Beyazlı ekibin sakatlığı nedeniyle uzun bir süredir futboldan uzak kalan ismi Matias Delgado, sezon sonuna kadar kendisine kontenjan yüzünden lisans çıkartılamaması konusunda bir bilgisi olmadığını söyledi. Arjantinli yıldız, “Teknik ekiple daha çok yakın bir zamanda konuştum, kendilerine gayet iyi olduğumu ve oynayabileceğimi söyledim. Ancak bunun dışında bana karşı net bir cevap gelmedi. Ben de bu son gelişmeyi basın kanalıyla öğreniyorum. Çalışmalarımı ciddi ve sıkı bir biçimde sürdürüyorum. Yönetim ve teknik ekip ile yeniden konuşacağım. Eğer bu yönde bir karar alındıysa, bu benim için çok üzücü bir durum olur. O zaman geleceğimle ilgili olarak oturup bir karar vermek durumunda kalacağım” görüşünü dile getirdi.

‘Sezon bitimine kadar parasını alır’
Yönetici Ertunç Soğancıoğlu, Matias Delgado konusuna açıklık getirirken şu ifadeleri kullandı: “Başkan Yıldırım Demirören, bu konuda hocamız ve oyuncu ile bir görüşme yapacak. Sözleşmenin askıya alınacağı şeklinde bir durum yok. Zaten kontenjan dolu olduğu için ortada sözleşme de yok. Sadece kulüp ile oyuncu arasındaki anlaşma mevcut. Bu durumda Matias Delgado, yeni sezona kadar forma giymese bile ücretini alacak. Yapacak bir şey yok, ama olayı yeniden değerlendireceğiz.”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...