Bu tempoya nefes yetmez! 6 günde 3 maç

Futbolcular 3 günde 1 maça çıkmaktan şikayet ediyor ancak hakem Cüneyt Çakır çok daha yorucu bir periyotta karşılaşmaları yönetiyor... Beşiktaş’ın cumartesi günkü Başakşehir mücadelesinde Çakır düdük alacak. Bu zorlu 90 dakika, başarılı hakemin son 6 günde görev alacağı 3. büyük mücadele olacak.

25 Kasım 2016, Cuma 02:30
- A +
Bu tempoya nefes yetmez! 6 günde 3 maç
Türk hakemliğinin gurur kaynağı olan ve Avrupa’da üst düzey maçlarda görev yapan Cüneyt Çakır, bu haftaki kritik Beşiktaş-Başakşehir karşılaşmasına da atandı. Bu şu anlama geliyor; Çakır son 6 günde 3. maçına çıkacak.

Yoğun bir tempoda müsabakaları yöneten ve neredeyse 48 saatte bir sahada olan Cüneyt Çakır, önceki gün Şampiyonlar Ligi’ndeki M.Gladbach- Manchester City mücadelesinde düdük çaldı. Bu karşılaşmadan 2 gün önce ise büyük önem taşıyan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde sahadaydı.

Yorgun çıkabilir

Cüneyt Çakır, 2 günde bir maçlarda görev yapmakla kalmıyor, sürekli kritik karşılaşmalara atanıyor. Hakemlerin maçlarda en az futbolcular kadar hatta daha fazla koştukları göz önünde bulundurulursa, Cüneyt Çakır Beşiktaş-Başakşehir mücadelesine biraz yorgun çıkabilir. Oyuncuların 3 günde 1 maç yapmaktan şikayet ettiği ortamda, cumartesi günü tüm gözler zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmada Cüneyt Çakır’ın üzerinde olacak.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...