Sergen Yalçın'dan Beşiktaş'a çarpıcı sözler: Saygı duyulmasını beklerdim

Giovanni van Bronckhorst öncesi Beşiktaş'la anılan Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, siyah-beyazlı ekip hakkında çarpıcı sözler kullandı.

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş'a çarpıcı sözler: Saygı duyulmasını beklerdim

Son olarak Antalyaspor'da teknik direktör yaptıktan sonra görevinden ayrılan Sergen Yalçın, Beşiktaş hakkında dikkat çeken sözler kullandı.

Haberin Devamı

Kafa Sports'a konuk olan Sergen Yalçın, "Beşiktaş'tan somut bir teklif geldi mi" sorusuna şu cevabı verdi:

"Hüseyin Yücel arıyor 'Görüşelim' diyor, Hasan abi arıyor... Ben 'Hasan Abi' diyorum, samimiyiz. Aynı sitede oturuyoruz. Hasan abi beni aradı, 'Sana bir şey danışacağım. İki teknik direktör adayı var, onlarla görüşeceğim' dedi. Ben de bana isim sorulacak, danışılacak sandım. Kim olduğunu sordum, 'Senle ve Nuri Şahin'le görüşeceğim' dedi."

Sergen Yalçından Beşiktaşa çarpıcı sözler: Saygı duyulmasını beklerdim

Daha fazla ciddiye alınmak istediğini belirten Sergen Yalçın, "Bizimle görüşülecek, biz sunum yapacağız. Sonra da bir tercih yapılacakmış. Ben daha ciddiye alınmamızı beklerdim, daha saygı duyulmasını beklerdim. Sonrasında 'Abi konuyu uzatmaya gerek yok. Ben böyle konuşmalar yapmaya alışkın değilim. Çalışacaksam inanacağım, başarılı olabileceğim bir yerde çalışmak isterim' dedim ve teşekkür ettim" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı
A Mili Takımımızın rakiplerini tanıyalım! Güçlü yanları, yıldız oyuncuları...

Bu konuşmaya üzüldüğünü vurgulayan Sergen Yalçın, "Teklif de zaten çok teklif gibi değildi, samimi bir konuşma gibiydi. Belki de samimiyetimize güvenerek böyle konuştu ama ben bu konuşmaya üzüldüm" açıklamasını yaptı.

YORUM YAZ