MENÜ

Beşiktaşlı taraftarlardan önce destek, sonra tepki!

Kara Kartal’da futbolseverler, tribünlerin tamamını doldurdu. Maçın büyük bölümünde takıma büyük destek veren Beşiktaş’ın seyircisi, son anlarda ise tepkili tezahüratlarda bulundu.

Beşiktaşlı taraftarlardan önce destek, sonra tepki!

Beşiktaş taraftarları, Fenerbahçe derbisine büyük ilgi gösterdi. Son dönemde aldığı sonuçlarla beklentilerin altında kalan Siyah-Beyazlılar’da taraftarlar, yeni yönetimin seçilmesinin ardından tekrar havaya girmişti. Tüpraş Stadı’ndaki karşılaşma öncesi satışa çıkan biletler, bu hafta içinde kısa süre içerisinde tükenmişti. Dün Dolmabahçe’de tribünlerin tamamı doldu ve harika bir atmosfer oluşturuldu. Misafir tribündeki Fenerbahçe taraftarlarıyla birlikte statta yaklaşık 40 bin futbolsever vardı.

Haberin Devamı

Düdük bile duyulmadı

Siyah-Beyazlı taraftarlar, her zaman olduğu gibi takımlarına ilk dakikadan itibaren büyük bir destek verdi. Hatta ilk anlarda futbolcular, hakemin düdüğünü duymakta zorlandı. Muleka ve Onur Bulut’u oyundan çıkarken yuhalayan tribünler, son anlarda Fenerbahçe’nin üçüncü golü bulmasının ardından yeni Başkan Hasan Arat üzerinden ortaya konan performansa tepki gösteren tezahüratlarda bulundu.

Beşiktaşlı taraftarlardan önce destek, sonra tepki

YORUM YAZ