Beşiktaş yabancı kaleci arayışında

Tolga Zengin, Cenk Gönen veya Günay'ın olası performans düşüklüğünü göz önünde bulunduran siyah beyazlılar, 'transfer gerekirse tanımadığımız ismi almayalım' düşüncesiyle Avrupa'yı mercek altına aldı.

06 Ağustos 2015, Perşembe 08:02
- A +
Beşiktaş yabancı kaleci arayışında
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, takımın Almanya ve Avusturya kamplarında elindeki kalecilerin hepsinden memnun olduğunu açıklamıştı. Tecrübeli teknik adam, “Kulübün menfaatleri ön planda. Performans düşüklüğünde daha iyileri gelir” deyip, yönetimden takviye istemedi.

Siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman ve yönetici Erdal Torunoğulları kamp bitiminden sonra kendilerine kaleci konusunda herhangi bir talep gelmediğini vurguladı.

Ancak Beşiktaş Kulübü’nün transfer komitesi, olası bir olumsuzluğa karşı şimdiden Avrupa’da kaleci arayışına girişti.

“TAKIMIN SİSTEMİNE UYACAK İSİMLER İNCELENİYOR”

Siyah beyazlı yöneticiler, “Şenol Güneş, Tolga, Cenk ve Günay’dan memnun. Fakat yakın gelecekte olası bir talep gelirse tanımadığımız ismi almak istemeyiz. Bu nedenle transfer komitemiz, yurt dışından kulübümüzün sistemi ve disiplinine uyacak kalecileri inceliyor. Alternatifleri hep hazır tutmaya çalışıyoruz” yorumunu yaptı.

Tolga Zengin, Cenk Gönen ve Günay Güvenç üçlüsünden birinin olası performans düşüklüğü durumunda takımdan gönderileceği ve takviyenin öyle yapılacağı öğrenildi.

(Hürriyet)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...