MENÜ

Beşiktaş açıkladı: Bitci Teknoloji, Vodafone Park isim sponsoru oldu

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından KAP'a gönderilen açıklamada, Bitci Teknoloji A.Ş. yürütülen görüşmeler neticesinde tribün sponsorluğu ve sözleşme kapsamındaki diğer reklam haklarının kullanılması karşılığında 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 3 sezon için toplam 5.627.000 Avro + KDV ödenmesi konusunda anlaşma sağlandığı belirtildi.

06 Eylül 2021, Pazartesi 19:36 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaş açıkladı: Bitci Teknoloji, Vodafone Park isim sponsoru oldu

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklamada, Bitci Teknoloji A.Ş. ile tribün sponsorluğu ve diğer reklam haklarının kullanılması karşılığında anlaşmaya varıldığı belirtildi. Anlaşmaya göre Beşiktaş 3 sezon için toplam 5.627.000 Avro + KDV bedel alacak.

İşte yapılan açıklama:

“Şirketimiz ile Bitci Teknoloji A.Ş. arasında yürütülen görüşmeler neticesinde, Tribün Sponsorluğu ve sözleşme kapsamındaki diğer reklam haklarının kullanılması karşılığında 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 3 sezon için Şirketimize toplam 5.627.000 Avro + KDV ödenmesi konusunda anlaşma sağlanmıştır.”

Kulübümüzün Bitci ile imzaladığı anlaşma gereğince DenizBank Tribünü olarak anılan Vodafone Park Güney Tribünü, önümüzdeki üç yıl boyunca “Bitci Tribünü” olarak anılacak.

Katkılarından dolayı DenizBank’a teşekkür eder, Bitci sponsorluk anlaşmamızın camiamız ve Türk futbolu için hayırlı olmasını temenni ederiz."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...