Bayek de Assassin's Creed Odyssey'e konuk olacak

Assassin's Creed Odyssey oyununda yıldızlar geçidi sürüyor. Bildiğiniz gibi önceden Assassin's Creed: Syndicate oyunundaki Evie karakterini yardımcı olarak geminize alabiliyordunuz. Şimdi ise sırada Bayek var. Eğer Ubisoft Club hesabınızda yeteri kadar puanınız varsa, bir önceki Assassin's Creed oyununun ana karakterini geminizde size yardımcı olabilmesi için mürettebatınıza dahil edebiliyorsunuz.

26 Ekim 2018, Cuma 09:02
- A +
Bayek de Assassin's Creed Odyssey'e konuk olacak

Bildiğiniz gibi Ubisoft Club, Ubisoft oyunlarının bağlı olduğu bir mağaza ve Fransız geliştirici tarafından yayınlanan oyunlarda belirli görevleri yerine getirerek, oyun içi kredi kazanır gibi bu mağazada kullanabileceğiniz puanlar elde edebiliyorsunuz. Daha sonra da, eğer Ubisoft Club hesabınız varsa, oynadığınız oyundan bu mağazaya bağlanarak, çeşitli satın alımlar yapabiliyorsunuz. Hatırlayacağınız üzere daha önceden sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Assassin's Creed: Syndicate oyununundan Evie Frye karakterini satın alarak geminize yardımcı olarak alabildiğinizi sizlere aktarmıştık. Şimdi ise Assassin's Creed Origins oyunundan Bayek bu kervana katıldı. Kendisini kırk puan karşılığında alabiliyor ve geminiz Adrestia'ya alabiliyorsunuz.

Bayek tabi ki eli boş gelmiyor. Aynı Evie Frye gibi Legendary bir yardımcı olduğu için, mızrak saldırısı % 9, alevli mızrak saldırısı % 15 ve geminizin büyük ölçüde hasarlı ise de her türlü hasar % 18 oranında arttırılıyor. Eğer geminizi geliştirirseniz, Evie ve Bayek ikilisini aynı anda geminize almanız mümkün oluyor. Son olarak, eğer yetenek ağacındaki Stealth altında bulunan Call to Arms becerisini almışsanız, duruma göre Evie veya Bayek'i yardımınıza çağırabiliyorsunuz da. Beceriyi henüz geliştirmediyseniz, yardımcılar sadece düşmanların dikkatlerini dağıtabiliyorken, sonuna kadar geliştirdiğinizde ise düşmanları acımadan öldürüyorlar. (turunculevye.com)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...