"Aziz Yıldırım'la düşman değilim"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile aralarının bozuk olduğu iddia edilen Aziz Yılmaz konuştu. Yılmaz, "Ben kimseye düşman değilim. Tabii ki Aziz Yıldırım’la yan yana gelirim. Aracılarla fikir alışverişimiz oldu. Eskiden korku imparatorluğu vardı. Şimdi bunlar geçti. Bizim kapımız herkese açık. Seçime 3.5 ay var. Şu anda taraf değiliz.” dedi.

16 Şubat 2018, Cuma 08:02
- A +
Fenerbahçe'de haziran ayında yapılacak seçim öncesi sıcak gelişmeler arka arkaya yaşanmaya başladı. Önceki gün gazetemizde yer alan “F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, geldiği günden beri kavgalı olduğu Birleşik F.Bahçe Vafkı Onursal Başkanı Aziz Yılmaz’la seçim öncesi buzları erittiği” haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Bazı kesimlerin inandırıcı bulmadığı bu yakınlaşmayı Aziz Yılmaz’a sorduk. “Aziz Yıldırım ile barıştınız mı?” sorusu ile sohbete girdik. İşte Aziz Yılmaz’ın cevabı ve haziran ayındaki seçime dair önemli açıklamaları:

Janssen'in hedefi Galatasaray

İKİSİNE DE EŞİT MESAFEDEYİM 

Aziz Yıldırım ile yan yana gelmedik. Aracılarla fikir alışverişimiz oldu. Kendisi ile kesinlikle düşman değilim. Seçime daha 3.5 ay var, çok şey değişir. Ben ve arkadaşlarım hiçbir şey beklemiyoruz. Kulübün iyi şekilde yönetilmesini istiyoruz. Şu anda taraflı değiliz. Taraf olmak bize yakışmaz. İnşallah kongre süreci takıma zarar vermez. Geçmişte takım böyle dönemlerden olumsuz etkilendi. Bu aşamada söylenecek şeyleri doğru bulmuyorum. Tabii ki Yıldırım’la yan yana gelirim. İki değerli aday var. İkisine de eşitim. Eskiden sadece ben konuşuyordum, korku imparatorluğu vardı. Şimdi bunlar geçti. Kapımız herkese açık.

Kaynak: Akşam

Tarihi transfer, fiyasko çıktı! Fenerbahçe...
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.