Aykut Kocaman'dan öz eleştiri!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sorumluluğu üzerine alıp çözüm için futbolcularına karşı birleştirici bir tavır sergiledi.

07 Mart 2018, Çarşamba 07:00
- A +
Aykut Kocaman'dan öz eleştiri!
Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman’ın istifanın eşiğinden döndüğü Osmanlıspor karşılaşmasının ardından bir ilk yaşandı. Ankara’da alınan beraberlik ve kötü futbol sonrasında ‘Gereğini yapacağım’ diyerek görevi bırakacağının sinyallerini verse de daha güçlü şekilde geri dönen Kocaman, öğrencileriyle bir durum değerlendirmesi yapmış, eteklerdeki taşlar dökülmüştü. Bu hesaplaşmanın ardından gelen seriyle sarı-lacivertliler zirveye tutunmuş, ‘Yarışta ben de varım’ demişti.

Fener'in 4 forveti, 1 Gomis etmedi
 
GOLLERE ÇOK SİNİRLENDİ
 
Şampiy10'dan Ali Can'ın haberine göre; O güne benzer bir süreç Akhisar mağlubiyetinin ardından da yaşandı. 3-2 biten mücadelenin analizlerini hazırlatan deneyimli hoca, görüntülerle de desteklediği pozisyonlarla ilgili olarak futbolcularına ‘Nerede hatalar yaptığınızı siz bulun’ dedi. Kocaman’ın yenilen gollere kafayı takmış durumda olduğu belirtilirken, şampiyonluk yarışının kızıştığı ortamda esip gürlemek yerine daha birleştirici bir tavır sergilediği belirtildi.

Sorumluluğu tamamen üzerine alan hoca, herkesten taşın altına elini koymasını isterken 2-3 gündür yaşanan olumsuz havayla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Kritik Malatya deplasmanına da bu oyuncu grubuyla çıkacağız. Futbolcular kadar alınan sonuçlardan ben ve ekibim de sorumludur. Doğru yolu gösterip doğru oyunu ezberlememiz gerekiyor. Hem de bir an evvel. Bu doğruyu göstermek de bizim işimiz.” 

Robinho: Alex gibiler dünyaya 1 kez gelir!


Beşiktaş, Mehmet Ekici ve De Souza’nın PFDK’ya sevkini istedi

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...