Antalyaspor'dan resmi Samuel Eto'o açıklaması

Antalyaspor Kulübü, son günlerin en çok konuşulan konusu Samuel Eto'o'nun Beşiktaş'a muhtemel transferiyle ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

26 Temmuz 2016, Salı 10:35 Son Güncelleme:
- A +
Antalyaspor'dan resmi Samuel Eto'o açıklaması
Antalyaspor'dan Samuel Eto'o açıklaması geldi. Kırmızı Beyazlı kulüp, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla oyuncularının bedelsiz bir şekilde takımdan ayrılmasının söz konusu olmadığını belirtti. Açıklamada "Bizim haberimiz olmadan başka kulüpler oyuncumuzla görüşüyorsa bu etik değildir" cümlesi de dikkat çekti. 

Antalyaspor.com.tr'den yapılan açıklamada şöyle denildi: 

Kamuoyunun bilgisine,

Son günlerde futbolcumuz Samuel Eto’o ile ilgili çeşitli basın yayın kuruluşları tarafından başka bir takıma transfer olacağı konusunda haberler yapıldığını izlemekteyiz. Bu noktada kamuoyunun bilgilendirilmesi adına açıklama yapma gereği doğmuştur.

Samuel Eto'o takımımızın kaptanı, lideri ve en değerli oyuncularındandır.

Futbol kariyerindeki üstün başarıları tartışmasız olan oyuncumuz Antalyaspor kariyerinde de başarılarını devam ettirmiş,  aynı zamanda  kulübümüzün daha da bilinir olması noktasında etkin rol oynamıştır. Keza Antalyamızın tanıtımında da katkısı yadsınamaz.


Samuel Eto'o Beşiktaş'a geliyor!


Takım kaptanımız Samuel Eto'o ile bu sezon ve gelecek sezon sözleşmesel ilişkimizin devamı yönündeki irademizi göreve geldiğimiz günlerde paylaşmış idik.

Sözleşmesi devam eden oyuncumuzun kulübümüzden ayrılarak bir başka takıma gitmesi ancak kendi isteği ve Yönetimimizin de Antalyaspor menfaatlerine  uygun bulması koşullarının birlikte gerçekleşmesi halinde mümkündür.

Eto'o gibi değerli bir futbolcu için bedelsiz kontrat feshi ihtimal dışıdır. Gündemimizde yoktur, olmayacaktır.

Yine belirtmek isteriz ki, Samuel Eto’o transferi ile ilgili Kulübümüze ulaşmış herhangi bir teklif yoktur.

Kontratı devam eden bir oyuncu ile ilgili kulübümüzün bilgi ve onayı dışında herhangi bir kulüp ya da kişi transfer görüşmesi yapıyor ise bu durumun da etik olmadığını ifade etmek istiyoruz.

Samuel Eto'o'nun Antalyasporumuza katkılarının güçlü bir şekilde devam edeceğine inanıyoruz.

Saygılarımızla.

Antalyaspor A.Ş Yönetimi

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...