Ahmet Ağaoğlu FANATİK'e konuştu: Kefil kefaleti ödemeli!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Göztepe maçı sonrasındaki eleştirilerinin dozunu artırdı. Ağaoğlu, “Sayın Özdemir, sezon başında temiz futbolun kefili olduğunu iletti. Kefil, kefaletin gereğini yerine getirmek zorundadır” diyerek, Zekeriya Alp’in görevden alınması gerektiğini savundu

04 Kasım 2019, Pazartesi 08:34 Son Güncelleme:
- A +
Ahmet Ağaoğlu FANATİK'e konuştu: Kefil kefaleti ödemeli!

Trabzonspor’un önceki gün evinde 1-0 kaybettiği Göztepe maçı sonrası hakem Fırat Aydınus’u penaltılarını vermediği gerekçesiyle sert şekilde eleştiren başkan Ahmet Ağaoğlu dün de TFF Başkanı Nihat Özdemir ve MHK Başkanı Zekeriya Alp’i hedef aldı. Ağaoğlu, hakem Fırat Aydınus’un son üç haftadaki atamalarının (Denizlispor-Fenerbahçe: 1-2, Gaziantep- Alanyaspor VAR 1-1, Trabzonspor-Göztepe: 0-1) masum olmadığını savundu. Ahmet Ağaoğlu’nun FANATİK’e yaptığı açıklamalar şöyle:

Sörloth’un yaşadığı pozisyonun bardağı taşıran son damla olduğunu söyleyen Ağaoğlu, adeta ateş püskürdü.

Bu haberi de okudularYusuf Yazıcı Fransa'yı salladı! Gurur veriyor...

‘Alp gereğini yapmalı’

“Fırat Aydınus’un son üç haftadaki atamaları masum değil. Atamayı yapan kim? MHK. MHK Başkanı Zekeriye Alp gereğini yapmalı! Basına yansıyan olayların detayına girmek istemiyorum bile! Sezon başında TFF’nin kurulları ile ilgili endişelerimizi bizzat TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir’e ilettik. Sayın Özdemir o zaman, ‘Hiç endişeniz olmasın. Çok adaletli bir sürecin içine giriyoruz. Adaletli ve temiz futbolun kefili benim’ dedi. Maalesef o senet protesto yemiştir. Kefil, kefaletinin gereğini yerine getirmek zorundadır!”

Haberin fotoğrafları için tıklayınMilli sporcularımız haftaya damga vurdular

‘Hakkımız çalınmasın yeter’

“Kimsenin endişesi olmasın. Durumun takipçisiyiz. Haksız galibiyeti bırakın, haksız tek bir düdük bile istemiyoruz. Hakkımız olan çalınmasın yeter. Hakkımızın çalındığı yerde de sessiz kalacağımız anlaşılmasın.”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...