MENÜ

8 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları, bilet sorgulama ekranı | Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da bu akşam büyük ikramiye 27 milyon TL'yi aştı. Son teknoloji kullanılarak noter eşliğinde yapılan çekilişler, canlı olarak hem millipiyangoonline.com hem de YouTube kanalı Milli Piyano TV’de yayınlanıyor. Büyük bir heyecanla beklenen 8 Ekim Süper Loto çekilişi saat 21.30'da noter huzurunda yapılan olan canlı yayınla gerçekleşti. Büyük ikramiyenin 27 milyon 623 bin 084 TL olarak belirlendiği dev çekilişte şanslı numaralar; 1 - 10 - 21 - 25 - 42 - 48 olarak belirlendi.

08 Ekim 2020, Perşembe 22:51 Son Güncelleme:
- A +
8 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları, bilet sorgulama ekranı | Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları

Süper Loto, yine dev ikramiye ile karşınıza çıktı. 6 Ekim tarihinde yapılan çekilişte şanslı numaralar 1 - 4 - 20 - 21 - 25 - 29 olmuştu. 6 bilen çıkmadığından büyük ikramiye sonraki çekilişe devretmişti. Katlandıkça büyüyen ve 27 milyon 623 bin 084 TL'ye ulaşan dev ikramiye, Süper Loto'ya olan ilgiyi de artırdı. 8 Ekim Süper Loto çekilişinde rakamlar 1 - 10 - 21 - 25 - 42 - 48 oldu. 6 bilen çıkmadığından büyük ikramiye sonraki çekilişe devretti. Çekilişte 5 bilen 9 kişi 41.168,75 TL, 4 bilen 1.097 kişi 525,35 TL, 3 bilen 24.587 kişi 28,45 TL ve 2 bilen 231.040 kişi ise 3,20 TL ikramiyeye hak kazandı.

SÜPER LOTO BİLET SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

MİLLİ PİYANGO ONLİNE'DA DEV İKRAMİYE SAHİBİNİ ARIYOR

Süper Loto Çekilişi ne zaman, saat kaçta?

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılıyor. Saat 21:30'da gerçekleştirilen Süper Loto çekilişlerini Milli Piyango Online YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Süper Loto kuralları nelerdir?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Süper Loto’yu online oynamak için www.millipiyangonline.com ve/veya Milli Piyango uygulaması üzerinden profil oluşturabilir ve hemen kupon oluşturmaya başlayabilirsin. Ayrıca en yakın Milli Piyango satış bayilerimizi ziyaret ederek, ikramiye ve kazanma oranı artarak yenilenen Süper Loto’yu oynamaya devam edebilirsin.

Kazanma oranı oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori “6 bilen” için kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamı doğru tahmin edilmelidir.

İkinci kategori “5 bilen” için kazanan kombinasyonun 5 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Üçüncü kategori “4 bilen” için kazanan kombinasyonun 4 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Dördüncü kategori “3 bilen” için kazanan kombinasyonun 3 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Beşinci kategori “2 bilen” için kazanan kombinasyonun 2 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Kolonları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir, oynayacağın rakamı doğrudan bayiye söyleyebilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak Biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Süper Loto çekilişlerini YouTube Kanalı xxx üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Süper Loto oynayabilir. 

Süper Loto Oyun kurallarını daha detaylı incelemek için buraya tıkla!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...