4 büyüklerden başsağlığı mesajı

Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor Ankara'da yaşanan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı diledi.

10 Ekim 2015, Cumartesi 13:21
- A +
4 büyüklerden başsağlığı mesajı
Beşiktaş Kulübü, resmi internet sitesinden Ankara'da yaşanan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı dileyerek terörü lanetledi.

Yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Barış ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde, ülkemizde yaşanan terör saldırlarını şiddetle ve nefretle lanetliyoruz.

Ankara Tren Garı kavşağında meydana gelen terör saldırısında üzülerek öğrenmekteyiz ki, çok sayıda vatandaşımız yaşamını yitirmiş ve yaralanmıştır. "Emek, Barış, Demokrası" hedefiyle düzenlenen mitingde yaşanan terör saldırısını nefretle lanetlediğimizi, ülkemizin kıymetli evlatlarının yaşamını yitirmesi ve yaralanmasından Beşiktaş Camiası olarak büyük üzüntü duyduğumuzu belirtiriz. Ülkemizin birliktelik ve dayanışma sergileyerek teröre en güzel yanıtı vereceğini belirtir; saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerken, yararılara acil şifalar temenni ederiz.

Yüce Milletimizin başı sağ olsun..."

Galatasaray ise resmi internet sitesinden şu mesajı yayınladı:
Ankara'da bugün yapılması planlanan "Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi, Barış Emek Demokrasi" konulu toplantı ve gösteri yürüyüşü öncesinde gerçekleşen terör saldırısı millet olarak bir kez daha yüreğimizi yaktı.

Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar, acılı ailelere başsağlığı diliyoruz.

Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

Fenerbahçe de resmi sitesinden mesaj yayınladı. İşte o mesaj:


Bugün öğlen saatlerinde, Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiğini ve bir çok yaralının olduğunu derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Yaşanan saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Bu vesileyle, insanlığın en kutsal ve birincil hakkı olan yaşama hakkına kast eden terör saldırılarının tümünü lanetliyor, ülkemizde tesis edilmesi en önemli ihtiyaç olan barış ve kardeşliğe yönelik şiddetin hiçbir sebeple makul görülemeyeceğini bir kez daha ifade ediyoruz.

Trabzonspor ise sitesinden '
Terörü lanetliyoruz' diyerek başsağlığı mesajını duyurdu:

Ankara Tren Garı’nda meydana gelen terör saldırısında çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve çok sayıda vatandaşımızın da yaralandığı haberini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden bu hain saldırıyı Trabzonspor camiası olarak lanetliyoruz.

Yüce milletimizin başı sağolsun.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.