3 görev, 3 adam

Galatasaray'ın Florya'daki görev tanımlamaları yapıldı. Sportif konularda futbolda tek patron Hamza Hamzaoğlu olurken, idari menajer Cenk Ergün de futbol direktörlüğüne terfi etti. Mehmet Özbek de mali ve tesislerden sorumlu isim olacak.

04 Ağustos 2015, Salı 08:02
- A +
3 görev, 3 adam
Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek, Florya’daki görev tanımlarına el attı, herkesin çalışma sahasını net bir şekilde belirledi.

Cüneyt Tanman krizinin ardından Florya’daki sorunu ele alan Başkan Özbek, öncelikle sportif konularda Hamza Hamzaoğlu’na tam yetki verdi. Buna göre Hamzaoğlu’nun görev sahasına kimse girmeyecek. Cim-Bom’un hocası, sportif konularda tek yetkili isim olacak.

Özbek, ikinci planda da idari menajer olarak uzun yıllar kulüpte görev yapan Cenk Ergün’ü terfi ettirdi. Ergün yeni dönemde Florya’da idari olarak sorumluluğun yanı sıra adeta bir futbol direktörü olarak görev yapacak. Yönetim kurulu kararı ile başkan danışmanı olarak göreve getirilen ama bunun karşılığında maddi olarak herhangi bir bedel almayan Başkan Dursun Özbek’in kardeşi Mehmet Özbek ise mali konulardan ve tesislerden sorumlu olacak.

Böylece Galatasaray’da herkesin görev sahası netleşirken, Hamzaoğlu-Ergün ve Özbek arasında uyumlu bir beraberliğin ve çalışmanın gerçekleştirildiği belirtildi.

Kaynak: Milliyet
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.