'Zlatan İbrahimovic, Türkiye'ye fazla'

Zlatan İbrahimovic'in menajeri Raiola, İsveçli golcünün Galatasaray'a transferiyle ilgili olarak ilk kez bu kadar net konuştu: “Zlatan Türkiye için çok iyi. Gördüğüm kadarıyla ciddiyetten de uzaktılar”

05 Eylül 2015, Cumartesi 02:30
- A +
'Zlatan İbrahimovic, Türkiye'ye fazla'
Zlatan İbrahimovic’in menaceri Mino Raiola, İsveç medyasına yaptığı açıklamada, 33 yaşındaki golcünün Galatasaray’a transfer olma ihtimalini değerlendirdi. İlk kez bu kadar net ifadeler kullanan Raiola, “Hiçbir zaman Türkiye’de olmadım. Oraya gitmedim. Zlatan hakkında birkaç takım benden bilgi istedi ancak Zlatan Türkiye için çok iyi. Gördüğüm kadarıyla ciddiyetten de uzaktılar. Zlatan ile ilgilendiler. Ama Galatasaray hiçbir zaman benimle resmi olarak iletişime geçmedi. Arada hep insanlar vardı. Türkiye’deki pazar çok ilginç. Bizim düzeyimizde değil” ifadelerini kullandı.

‘Çin’i asla istemedi’

Raiola ayrıca Çin’den çok büyük bir teklif aldıklarını, ancak Zlatan’ın bunu kabul etmediğini, MLS’ten de İsveçli golcüyle ilgilenen takımlar olduğunu söyledi. Milan’ın ise kendilerine çok ciddi bir teklif yaptığını ve bundan gurur duyduklarını belirten Raiola, “Ancak tüm dünyanın bildiği gibi Zlatan ile PSG başkanıyla görüşmek üzere Katar’a gittik ve orada son kararımızı verdik” açıklamasını yaptı.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...