Zeljko Obradovic: "Bu akşam için tüm sorumluluk bende"

Turkish Airlines EuroLeague'in ikinci maç döneminde deplasmanda karşılaştığı Kızılyıldız'a 68-56 mağlup olan temsilcimiz Fenerbahçe Beko'nun başantrenörü Zeljko Obradovic, çok kötü bir maç çıkardıklarını belirtti.

11 Ekim 2019, Cuma 02:27 Son Güncelleme:
- A +
Zeljko Obradovic: 'Bu akşam için tüm sorumluluk bende'

Turkish Airlines EuroLeague'in ikinci maç döneminde temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, deplasmanda karşılaştığı Kızılyıldız'a 68-56'lık skorla mağlup oldu. 

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulunan koç Zeljko Obradovic, “Çok kötü oynadık, bu çok net. Takımın tablosu bu şekilde olunca önce kendimi eleştirerek başlarım. Bu maçtaki tüm sorumluluk bu akşam için bende, benim omuzlarımda. Çok net bir şey söylemek mümkün değil çünkü idmanlardaki tablomuz bugünkü maç performansından çok farklıydı. O yüzden bu akşamki tablomuza çok şaşırdım. Çok net bir şekilde reaksiyon göstermemiz gerekiyor. Kendi açımdan elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım. Güzel olan, daha sezonun başındayız ve önümüzde çok maç var. İnşallah bu şekilde bir tablo olmayacak. Bu programda da çok kolay olmayacak. Bahanelere inanan bir insan değilim. Bu akşam için de tüm bahaneyi kendi üzerime alıyorum” ifadelerini kullandı. 

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...