Zafer Algöz yanıtladı: Beşiktaş'taki kötü gidişatın asıl sorumlusu kim?

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Zafer Algöz, Haber Global'de yayınlanan 'Julide Ateş'le 40' programına konuk oldu. Zafer Algöz, "Beşiktaş'taki kötü gidişatın asıl sorumlusu kim?" sorusunu yanıtladı.

18 Ekim 2020, Pazar 19:50 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş taraftarlığıyla da tanınan usta oyuncu Zafer Algöz, Haber Global'de yayınlanan 'Julide Ateş'le 40' programına konuk oldu.

Zafer Algöz, "Beşiktaş'taki kötü gidişatın asıl sorumlusu kim?" sorusuna "Beşiktaş'taki kötü gidişatın asıl sorumlusu ekonomi. Süper Lig'deki birçok takımda bu ekonomik sıkıntı var. Buda her mali kongrede yönetimin ibra edilmesinden kaynaklanıyor. İbralaşma kadar güzel bir şey yok. Mali kongrelerde bütün kulüplere bakın hemen birileri araya giriyor 'Arkadaşlar yönetimi ibra etmezsek kapanır. Çok zor durumda kalır' diyor. Herkes yaptığının hesabını vermeli." yanıtını verdi.

Beşiktaş'ın yıllardır hayal edilen ama bir türlü gerçekleşmeyen stadının yapıldığını söyleyen Zafer Algöz, "Bizim ülkemizde başarıda istikrar yok. Bir yere kadar geldikten sonra uzun vadede bunu devam ettiremiyoruz. Bana bazı taraftar kızıyor... Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın öyle bir an gelecek ki bir yatırımcı tarafından satın alınması gerekecek." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...