Yusuf Namoğlu'ya eleştiri: Hakemleri suçlamak yakışmadı

Spor Toto Süper Lig'de 22. haftada oynanacak maçların hakemleri belli oldu. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, kendisinin ve ekibinin 14 Şubat itibariyle görevden istifa edeceğini açıkladı. Fanatik Gazetesi hakem yorumcusu Deniz Çoban, Yusuf Namoğlu ve ekibinin yaptığı son atamaları değerlendirdi.

13 Şubat 2019, Çarşamba 17:43 Son Güncelleme:
- A +

Süper Lig'de 22. hafta hakemleri belli oldu. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, kendisinin ve ekibinin 14 Şubat itibariyle görevden istifa edeceğini açıkladı. Fanatik Gazetesi hakem yorumcusu Deniz Çoban, Yusuf Namoğlu ve ekibinin yaptığı son atamaları değerlendirdi. 

Fanatik Gazetesi hakem yorumcusu Deniz Çoban, Yusuf Namoğlu ve ekibinin yaptığı son atamaları değerlendirdi. 

Süper Lig'de 22. hafta maçlarına yapılan hakem atamalarını yorumlayan Deniz Çoban, "Yusuf Namoğlu'ya sadece ekibini koruması, hakemleri suçlaması çok yakışmadı. Ben bu haftanın hakemlerine baktığımda da çok büyük çelişki görüyorum. Madem bu hakemler yüzünden istifa noktasına geldiniz... En azından giderken yüzü tanınmayan az maç yönetmiş hakemleri bu maçlara atayarak tepkinizi gösterebilirdiniz. Çünkü artık sorumluluğunuzda değil. Onu da göremedim. yine Cüneyt Çakır, Yine Bülent Yıldırım, yine Fırat Aydınus... Nasıl bir performans gösterecekler hepimiz göreceğiz ama bu haftanın günahı olmaz." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...