Yönetimden taraftara veryansın

Beşiktaş taraftarının dünkü Denizlispor maçı boyunca yönetim aleyhine yaptığı tezahüratların ardından Siyah-Beyazlı yönetim açıklama yaptı.

04 Ekim 2009, Pazar 17:20
- A +
Yönetimden taraftara veryansın

Beşiktaş'ın dün akşam oynadığı ve 1-0 kazandığı Denizlispor maçında oynanan futbol ve alınan skordan çok karşılaşma sırasında siyah beyazlı taraftarların başkan Demirören ve yönetim kurulunu protesto etmeleri konuşuldu. Beşiktaş bu sezon ligde aldığı ikinci galibiyetini taraftarlarının protestoları ve kendi aralarında yaşadıkları kavgalar eşliğinde kazandı.

Dün akşam İnönü Stadı'nda tam bir kaos yaşanırken, başkan Demirören'i protesto edenler ve bu protescuları susturmaya çalışanlar sık sık kavga etti. Stadın neredeyse tüm tribünlerinde yaşanan gerginlikler futbolculara da yansıdı. Oyuncular maç sırasında yaşanan olaylar sebebiyle maça konsantre olmak da zorluk yaşadı.

Dün İnönü Stadı'nda yaşanan bu olaylardan sonra Siyan Beyazlı yöneticiler özellikle kapalı tribünde çok fazla ve neredeyse maçın tamamında yaşanan olaylardan büyük rahatsızlık duyduğu ve kendilerine "Şerefsiz Yönetim" şeklindeki yapılan tezahüratlara anlam veremediklerini açıkladılar. Konu ile ilgili açıklama yapan bazı yöneticiler, kendilerine yapılan protestoları belli bir ölçüye kadar kabul edeceklerini ancak hakaret içeren söylemlerin karşısında duracaklarını belirttiler. Beşiktaş'ın büyük bir kulüp olduğunu dile getiren yönetim kurulu üyeleri, her olumsuz dönemde taraftarın protestoları sonrası yönetim kurullarının istifa etmelerinin büyük kulüp geleneklerinde yer almadığını söylediler. Ayrıca taraftarın bu tepkisinin Beşiktaş'a yeni dönemlerde başkan olmak isteyen diğer insanları da kulüpten uzaklaştıracağı ve Beşiktaş'ın değerinin bu tarz olaylarla düşebileceği belirtildi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...