MENÜ

"Yönetim ve Şenol güneş zaman kazanmak istiyor"

Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı, teknik direktör Şenol Güneş ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Adalı, "Şenol hocamıza üç yıllık bir sözleşme teklif ettik. Ona çok güveniyoruz." dedi. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Serdar Adalı'nın açıklamalarını değerlendirdi.

10 Ocak 2019, Perşembe 16:15 Son Güncelleme:
- A +

Serdar Adalı'nın Şenol Güneş hakkındaki ifadelerini yorumlayan Cem Dizdar, "Beşiktaş'ta dört maçı kaybettin, demez mi insanlar ne oldu da şimdi milli takımın hocası yaptın? Yani biraz sahanın belirlediği şeylerdir ve bunlar zaman isteyen analizlerdir. Burada iki tarafta bence zaman kazanmak istiyor. Hem Beşiktaş yönetimi hem Şenol Güneş. Biraz işi zamana bırakmak istiyorlar ki takvimi saha içi skorlar belirlesin." dedi.

Serdar Adalı'nın 'Fikret Orman aday olmazsa ben aday olacağım' ifadesini de değerlendiren Cem Dizdar, "Akla en yatkın olan Fikret Orman'nın aday olmadığı yerde daha yeni katılmış bir yarışa girmiş bir kere kaybetmiş Serdar Adalı. Benim de aklımdaki en yakın isim o olur. Eğer Fikret Orman girmezse zaten görünen o ki Serdar Adalı ve Ahmet Nurçebi ekipler üzerinden söylüyorum böyle bir seçim bekliyor Beşiktaş'ı" yorumunu yaptı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...