MENÜ

Yolo nedir? Yolo nasıl kullanılır?

Türkiye’de tek ve yasal anlık çağrı teknolojisi geliştiren YOLO, bin 500 sürücüye ve 50 bin kullanıcıya ulaştı. Peki Yolo nedir? İşte Yolo hakkında bilinmeyenler...

31 Temmuz 2018, Salı 11:09 Son Güncelleme:
- A +
Yolo nedir? Yolo nasıl kullanılır?

Günümüzün en büyük problemleri arasında yer alan şehirlerde yaşanan trafik kaosu ve devamında gelen park problemlerine karşı sunduğu kaliteli, hesaplı ve rahat ulaşım çözümüyle YOLO, büyümeye devam ediyor. Şehir içi lüks taşımacılık alanında Aralık 2016’dan bu yana faaliyet gösteren YOLO, kısa sürede elde ettiği büyüme ile bir dünya markası olma yolunda ilerliyor.


Anlık çağrı teknolojisi ile Türkiye’de hizmet veren tek yasal uygulama olan YOLO, son bir yılda sürücü portföyünü 500’den bin 500’e çıkartırken, uygulamanın bireysel kullanıcı sayısı ise şimdiden 50 bini aştı. Kurulduğu günden bu yana gerek aldığı yatırımlarla gerekse uygulamayı geliştirmeye ve yaygınlaştırmaya yönelik attığı adımlarla dikkat çeken YOLO, dünya markası olma yolunda istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

YOLO NASIL KULLANILIR?

App Store ya da Google Play'dan telefonunuza Yolo uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Arından uygulamaya giriş yapmalısınız. Uygulama açıldıktan sonra giriş noktasını seçip yakınnızdaki araçlara bildirim gönderiliyor. Ve araç size olduğunuz noktaya almaya geliyor.

YOLO'DA ÜCRETLENDİRME NASIL?

Yolo‘da Suadiye’den Kanyon’a seyahat için istenilen ücret 80 TL. Kullanıcılar için ücret detaylarının webde ve mobil uygulamada yer almamasına karşılık müşteri hizmetleri ücretleri paylaştı.

Diğer servislerden farklı olarak KDV hariç fiyat veren Yolo’da açılış ücreti 6 TL + KDV, kilometre başına 2,2 TL + KDV, saatlik 12 TL artı KDV talep ediliyor.

Bu fiyatlar 27 Ocak 2017 tarihined geçerli olan rakamlardır, ilerleyen süreçte markaların fiyat değişikliklerini olması mümkündür. Firmaların güncel fiyatlarına uygulamalarından ve müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...