MENÜ

Yetki Roberto Carlos'ta

Sivasspor Sportif Direktörü Murat Erdoğan, teknik direktör Roberto Carlos'un isteği dışında kesinlikle transfer yapmayacaklarını bildirdi.

13 Haziran 2013, Perşembe 13:50 Son Güncelleme:
- A +
Yetki Roberto Carlos'ta

Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kırmızı-beyazlı ekibin transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Teknik Direktör Roberto Carlos’un istediği oyuncularla görüşüldüğünü dile getiren Erdoğan, "Kimlerle görüştüğümüz konusunda açıklama yapmamız trasfer sürecini olumsuz yönde etkiler. Bu yüzden transferi gerçekleşmeyen hiçbir ismi açıklamayacağız. İsim vermek sürece ve takımımıza zarar verir. Amacımız Sivasspor ’a faydalı olacak isimleri kadromuza katmak" dedi.

Roberto Carlos’un santrafor, ön libero ve stoper mevkilerine transfer istediğini ve onun belirlediği 3 isimle görüştüklerini bildiren Erdoğan, şunları kaydetti: "Hocamızın istediği 3 nokta adam var, onlar çözülmeden iç transferi de yapmayacağız. İç trasferde tabi ki görüşmelerimiz oldu ve karşılıklı sözlü anlaştığımız oyuncularımız da var. Carlos’un istediği oyuncuları ilk önce kadromuza katıp ondan sonra diğer oyuncuları tek tek açıklayacağız. Yabancı futbolcu arayışlarımızı Venezuela ve Peru’da da sürdürüyoruz. Teknik direktörümüz Roberto Carlos’un isteği dışındı kesinlikle transfer yapmayacağız."

AA

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...