Yeni transferlere eleştiri: Beşiktaş seviyesinde değiller!

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor. Siyah-beyazlıların PAOK karşısında sergilediği perfmons izleyenleri tatmin etmemişti. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Transfer Market' programında konuşan yazarımız Serkan Akcan, Beşiktaş'ın PAOK maçında forma giyen yeni transferlerin performansını ve transfer gündemini değerlendirdi.

30 Ağustos 2020, Pazar 01:14 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş'ta PAOK maçı sonrası gündem transfer... Siyah-beyazlıların PAOK karşısında sergilediği performans izleyenleri tatmin etmemişti.

Tivibu Spor'da yayınlanan 'Transfer Market' programında konuşan yazarımız Serkan Akcan, Beşiktaş'ın PAOK maçında forma giyen yeni transferlerin performansını ve transfer gündemini değerlendirdi. 

Beşiktaş'ın PAOK maçı performansını izlerken gözlerine inanamadığını söyleyen Serkan Akcan, "Bu sahada oynayan Beşiktaş mı? dedim. Bu savunma hattı Beşiktaş'ta bir futbol aklının kurguladığı savunma mı diye sorguladım. Şu an en büyük sorun vizyon sorunuymuş gibi görünüyor." dedi.

Beşiktaş'ın yeni transferleri Welinton ve Nsakala'nın PAOK maçındaki performansını eleştiren Serkan Akcan, "Ben her iki oyuncuyu da Beşiktaş seviyesinde görmedim. Herkes çok formsuzdu. Sergen Yalçın'ın da PAOK maçında formsuz olduğunu düşünüyorum" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...