Yeni Malatyaspor'da corona virüs şoku!

Yeni Malatyaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, takımda 4'ü futbolcu toplam 5 kişinin yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Ayrıca daha önce test sonucu pozitif çıkan personelin yeni test sonucunun negatif, daha önce test sonucu pozitif çıkan futbolcunun yeni test sonucunun yine pozitif olduğu duyuruldu.

28 Mayıs 2020, Perşembe 19:35 Son Güncelleme:
- A +
Yeni Malatyaspor'da corona virüs şoku!

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel, takımlarında 4'ü futbolcu toplam 5 kişinin yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Yapılan açıklamada; "28 Mayıs Perşembe günü tüm futbolcular, teknik heyet ve tesis çalışanlarına üçüncü kez Covid-19 testi yapılmıştır.  Test sonuçlarına göre, dört futbolcu ve bir personelde pozitif vakaya rastalnmıştır ve üç de şüpheli vaka tespit edilmiştir." ifadeleri kullanıldı. Daha önce test sonucu pozitif çıkan bir personelin yeni testinin negatif çıktığı ancak daha önce pozitif çıkan oyuncunun yeni test sonucunun yine pozitif çıktığı belirtildi.


Yeni Malatyaspor’da 22 Mayıs’ta da 1’i futbolcu 2 kişinin yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklanmıştı.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...