MENÜ

Yeni Malatyaspor Başkanı Ahmet Yaman: Ligden çekilme kararı alacağız

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yaşanan deprem felaketinden en çok etkilenem şehirlerin başında gelen Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan'ı kaybetmişti. Sarı-Kırmızılılar'ın Başkanı, Ahmet Yaman, “Yönetim kurulunu topladıktan sonra ligden çekilme kararını alacağız” dedi.

Yeni Malatyaspor Başkanı Ahmet Yaman: Ligden çekilme kararı alacağız

Spor Toto 1’inci Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor’da başkan Ahmet Yaman, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamalarda bulundu. Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yaşanan deprem felaketi sonrasında futbol ligleri TFF’nin aldığı kararla 1 hafta ertelendi. ,

Haberin Devamı

Depremde enkaz altında kalan Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan'ın cansız bedeni bulunmuş ve spor camiası yasa boğulmuştu.

Yeni Malatyaspor Başkanı Ahmet Yaman: Ligden çekilme kararı alacağız

Yaşanan gelişmeler üzerine Yeni Malatyaspor Başkanı Ahmet Yaman, yönetim kurulu ile bir araya gelerek ligden çekilme kararı alacaklarını dile getirdi. 

'Futbolun zamanı değil'
Deprem felaketi sonrasında futbol oynayamayacaklarını kaydeden Ahmet Yaman, “Şu an futbolun zamanı değil. Binlerce insanımız göçük altında, aileleri yas tutuyor, haberlerini bekliyor, cenazesini gömüyor. Biz de futbol oynayacağız. Söz konusu değil böyle bir şey. Şu an net bir karar almadık ama futbol oynayamayacağız. Yönetim kurulunu topladıktan sonra ligden çekilme kararını alacağız” diye konuştu.

Haberin Devamı

İSTANBUL,(DHA) 

YORUM YAZ